Canoo постачає NASA транспортні засоби для перевезення екіпажу для місій Artemis

Canoo постачає NASA транспортні засоби для перевезення екіпажу для місій Artemis

Фургони CTV призначені для перевезення повністю екіпірованих астронавтів, екіпажу підтримки польоту та обладнання на стартовий майданчик.

Компанія Canoo оголосила, що вчасно надала три транспортні засоби з нульовим рівнем викидів для екіпажу (CTV) до Космічного центру НАСА ім. Кеннеді у Флориді. 

CTV спроєктовані для перевезення повністю екіпірованих астронавтів, екіпажу забезпечення польоту та обладнання на стартовий майданчик. Фургони мають ексклюзивний дизайн інтер’єру та екстер’єру, який забезпечить комфорт і безпеку астронавтів та екіпажу під час дев’ятимильної подорожі до стартового майданчика Космічного центру імені Кеннеді. Компанія Canoo заявила, що планує оприлюднити зображення екстер’єру та інтер’єру CTV пізніше цього року.

Artemis II — це перша пілотована місія, яка є частиною плану НАСА зі встановлення довгострокової присутності на Місяці з метою проведення наукових досліджень і розвідок. Під час 10-денного польоту вперше за участю астронавтів будуть випробувані основні засоби НАСА для дослідження далекого космосу — ракета Space Launch System і космічний корабель «Оріон».