Mercedes-Benz представив оновлений модельний ряд середньорозмірних фургонів

Mercedes-Benz представив оновлений модельний ряд середньорозмірних фургонів

Преміальний автовиробник зі Штутгарта заявив, що оновлені мікроавтобуси EQV, V-Class і V-Class Marco Polo MPV стали більш розкішними, а фургони Vito й eVito тепер зосереджені на вдосконаленні свого преміального характеру.

Переорієнтована бізнес-стратегія

Mercedes-Benz вирішив оновити весь свій модельний ряд середньорозмірних фургонів, які тепер «на шляху до більшої розкоші в приватному житті та більшої преміальності в бізнесі». Нове портфоліо намагається адаптуватися до реалій переорієнтованої бізнес-стратегії.

Mercedes-Benz V-Class. Фото: Mercedes-Benz Media

Однак, на відміну від інших автовиробників, які не хочуть мати нічого спільного з сектором фургонів, Mercedes-Benz все ще пропонує безліч варіантів: новий EQV, V-Class, V-Class Marco Polo, eVito і звичайний Vito. В цілому, компанія заявляє, що всі вони характеризуються новим дизайном, додатковим комфортним обладнанням, системами допомоги водієві, а також більшою функціональністю.

Mercedes-Benz Vito і eVito. Фото: Mercedes-Benz Media

Оновлений вишуканий екстер’єр 

Що стосується дизайну екстер’єру, то певні комплектації EQV, V-Class і V-Class Marco Polo отримали світлодіодне обрамлення радіаторної решітки, V-Class Exclusive вперше отримав незалежну зірку Mercedes на капоті, і всі вони мають новий дизайн передньої частини з переробленою решіткою радіатора і бампером. 

Mercedes-Benz V-Class Marco Polo. Фото: Mercedes-Benz Media

Водночас ззаду з’явилися нові світлодіодні задні ліхтарі й бампер, а також нова хромована окантовка з написом Mercedes-Benz для EQV, V-Class і Marco Polo.

Mercedes-Benz EQV. Фото: Mercedes-Benz Media

Оновлений зовнішній вигляд доповнюється п’ятьма новими кольорами кузова і новими дисками розміром від 17 до 19 дюймів. 

Mercedes-Benz V-Class. Фото: Mercedes-Benz Media

Додаткове комфортне обладнання

Усередині середньорозмірних фургонів з’явилося нове компонування кабіни з новими вентиляційними отворами, кермо нового покоління «з розпізнаванням вільних рук», а також два 12,3-дюймових широкоформатних дисплеїв для EQV, V-Class і Marco Polo. 

Інтер’єр Mercedes-Benz V-Class Marco Polo. Фото: Mercedes-Benz Media

Тим часом Vito та eVito оснащені 5,5-дюймовим кольоровим дисплеєм для нової панелі приладів та 10,25-дюймовим центральним сенсорним екраном — і всі вони тепер мають доступ до MBUX.

Інтер’єр Mercedes-Benz eVito. Фото: Mercedes-Benz Media

Як ми бачимо, новий дизайн, додаткове комфортне обладнання, системи допомоги водієві, а також більша функціональність формують основу привабливості оновлених мікроавтобусів Mercedes-Benz.