Ford випустив Mustang Dark Horse R: новий гоночний автомобіль для трекових перегонів

Ford випустив Mustang Dark Horse R: новий гоночний автомобіль для трекових перегонів

Компанія Ford Performance нещодавно представила своє останнє творіння: Mustang Dark Horse R, гоночний автомобіль, який буде брати участь у новій серії Mustang Challenge, що розпочнеться у 2024 році. У цій серії, санкціонованій IMSA, братимуть участь лише автомобілі Mustang Dark Horse R, і вона проходитиме на одних із найвідоміших треків Північної Америки.

Гоночний автомобіль «під ключ» із двигуном Coyote V8

Mustang Dark Horse R базується на дорожньому Mustang Dark Horse, який є найбільш пристосованим до треку 5,0-літровим V8 шосейним Мустангом в історії.

Dark Horse R поділяє кілька компонентів зі своїм вуличним братом, таких як кузов, двигун, трансмісія, диференціал, аеродинаміка та задні гальма. Однак, він також має багато модернізацій, які роблять його готовим до перегонів, наприклад, такі:

  • Колеса Ford Performance Parts R1 Flow-Formed Wheels (19» x 10,5» спереду, 19» x 11» ззаду).
  • Гоночні шини Michelin, розроблені спеціально для Mustang Challenge.
  • Регульована пружинна підвіска Ford Performance
  • Комплект передніх гальм Ford Performance із шестипоршневими супортами та 15-дюймовими роторами
  • Карбоновий капот і спліттер Ford Performance
  • Заднє антикрило та дифузор Ford Performance
  • Карбоновий каркас Ford Performance та система пожежогасіння
  • Гоночне сидіння Recaro Pro Racer SPG та шеститочкові ремені безпеки
  • Цифрова панель приладів AIM MXS Strada та реєстратор даних

Dark Horse R оснащений 5,0-літровим Coyote V8 четвертого покоління потужністю понад 500 кінських сил. Він працює в парі з механічною коробкою передач Tremec 3160 та диференціалом підвищеного тертя Torsen з передавальним числом 3,73.

Нова гоночна серія для ентузіастів Мустангів

Серія Mustang Challenge буде серією для одного виробника, яка проходитиме паралельно з п’ятьма-шістьма гоночними уїк-ендами IMSA у 2024 році. Серія складатиметься з двох тренувальних сесій, однієї кваліфікаційної сесії та двох спринтерських заїздів на раунд. Будуть передбачені додаткові виплати для перших фінішерів у кожній гонці, а також для абсолютного чемпіона серії наприкінці сезону.

Серією керуватиме гоночна школа Ford Performance Racing School, яка також пропонуватиме тренування та підтримку для власників Dark Horse R. Серія має на меті забезпечити доступний спосіб для ентузіастів «Мустанга» перевірити свої навички водіння та позмагатися з іншими фанатами «Мустанга».

Вартість Mustang Dark Horse R стартуватиме від $145 000, а поставки розпочнуться в рамках підготовки до початку сезону Mustang Challenge у 2024 році.