АЛЬФАТЕКС встановив італійську автовишку SOCAGE Т318 на шасі ISUZU

АЛЬФАТЕКС встановив італійську автовишку SOCAGE Т318 на шасі ISUZU

Вперше Кременчуцьким заводом комунальної техніки АЛЬФАТЕКС було встановлено та відвантажено до Чернігова автовишку SOCAGE Т318 на шасі ISUZU NPR 75L з дворядною кабіною. 

Цифри — це тільки початок

Що робить автовишку дійсно неперевершеною? Це не лише цифри, а й практична вартість кожної з них. Саме тому автогідропідйомники марки SOCAGE вигідно виходять з ряду аналогів завдяки своїм надзвичайним характеристикам.

Завдяки найсучаснішій технології інженерії, автовишка SOCAGE T318 забезпечує такі можливості:

  • Для виконання  завдань, коли вам потрібно дістатися до найвищих точок без жодних обмежень, робоча висота підйому становить 18 метрів.
  • Горизонтальний виліт стріли — 10,0 метрів. Це величезна робоча зона, яка дає вам можливість працювати ефективно та точно.
  • Ви можете бути впевнені, що ваші інструменти та обладнання завжди будуть в безпеці, адже вантажопідйомність люльки 250 кг.

Готовість до будь-якого виклику

Ця техніка готова до будь-якого виклику — від маневровості на будівельних майданчиках до роботи на нерівних дорогах.

Однак, що робить SOCAGE T318 дійсно унікальною, це її розширена робоча зона. Шанованість до деталей перетворила цю автовишку на майстра маневру. Здатність повороту люльки на 90 градусів вліво і 90 градусів вправо розширює можливості та зручність виконання завдань.

Безпечність та продуктивність

SOCAGE T318 — це техніка, що поєднує в собі продуктивність та безпеку.

Автовишки SOCAGE, створені спільними зусиллями Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС та італійської компанії SOCAGE, продовжують вражати ринок України своєю якістю та надійністю.

Бажаємо успіху українським виробникам та продовжуємо спостерігати за їхнім розвитком разом зі Starter Media.