ZDX: приголомшливий вхід Acura в електричне майбутнє

ZDX: приголомшливий вхід Acura в електричне майбутнє

Acura, люксовий підрозділ Honda, представила свою першу повністю електричну модель — 2024 ZDX та ZDX Type S. Нові позашляховики поєднують в собі приголомшливий дизайн, передові технології та захоплюючі характеристики.

Потужність та продуктивність

ZDX A-Spec доступний у двох версіях: з одномоторним заднім приводом потужністю 340 к.с. та з двомоторним повним приводом потужністю 375 к.с. Обидві версії мають літій-іонну батарею ємністю 102 кВт∙год, яка може забезпечити очікуваний запас ходу 523 і 507 кілометрів відповідно. 

ZDX Type S, найпотужніший та найефективніший позашляховик Acura, може похвалитися оптимізованим двомоторним повним приводом потужністю 500 к.с. та очікуваним запасом ходу 463 кілометри.

Acura ZDX Type S

Всі моделі ZDX можуть заряджатися за допомогою швидкої зарядки постійного струму потужністю до 190 кВт. Приблизно за 10 хвилин задньопривідний ZDX A-Spec може поповнити запас ходу на 130 кілометрів. ZDX також має кілька режимів руху, включаючи спортивний режим для максимального прискорення та реакції.

Дизайн і технології

ZDX є першою серійною моделлю, яка демонструє нову мову дизайну екстер’єру Acura, що була попередньо представлена в концепті Acura Precision EV Concept минулого року. ZDX має витончений силует, довгу колісну базу, низький центр ваги та висококонтрастну поверхню. 

На передній панелі розміщена фірмова решітка радіатора Acura Diamond Pentagon з підсвічуванням і світлодіодні фари Jewel Eye зі світлодіодами Chicane DRL.

Інтер’єр ZDX орієнтований на водія і багатий на технології, з високоякісними матеріалами та преміальними функціями. ZDX є першою моделлю Acura з вбудованою системою Google, яка інтегрує такі додатки, як Google Assistant, Google Maps та Google Play для безперебійного зв’язку. 

ZDX також має комбінований 22-дюймовий цифровий екран високої чіткості з сенсорним інтерфейсом і бездротовою сумісністю Apple CarPlay та Android Auto.

ZDX є першою моделлю Acura з розкішною аудіосистемою Bang & Olufsen, яка забезпечує захоплююче та вишукане звучання завдяки 18 динамікам, у тому числі чотирьом у головній частині салону, 14 каналам підсилення та сабвуферу.

Безпека та зручність

ZDX входить до стандартної комплектації з AcuraWatch, набором технологій безпеки та допомоги водієві, в тому числі систему гальмування при перехресному русі ззаду та систему допомоги при русі в сліпих зонах. ZDX Type S додає AcuraWatch 360+, який включає Hands Free Cruise, що дозволяє керувати автомобілем без допомоги рук, та Automatic Parking Assist, яка допомагає зняти стрес при паралельному паркуванні.

ZDX також пропонує комплексні рішення для домашньої та публічної зарядки. Acura Home Electrification — це онлайн-маркетплейс, який з’єднує власників ZDX з попередньо перевіреними місцевими інсталяторами рішень для домашньої зарядки. 

Додаток для смартфонів Acura дає змогу власникам ZDX знаходити та підключатися до зарядних станцій по всій країні з доступом до більш ніж 90 відсотків існуючих мереж швидкої зарядки постійного струму. Крім того, в рамках спільного підприємства між сімома великими автовиробниками, власники електромобілів Acura матимуть доступ до провідної високошвидкісної мережі зарядних станцій, що не залежить від бренду, у США та Канаді, починаючи з 2024 року.

Ціна та доступність

Очікується, що ціна на ZDX A-Spec 2024 року стартуватиме від $60 000, а на ZDX Type S — від $70 000. Усі продажі ZDX відбуватимуться за допомогою нового багатоканального цифрового сервісу, що забезпечує простий та інтуїтивно зрозумілий процес купівлі з дому або в дилерському центрі Acura.

Передпродажна кампанія ZDX розпочнеться пізніше цього року, а перші поставки клієнтам заплановані на початок 2024 року.