Mercedes V-Class Marco Polo дебютував на виставці в Дюссельдорфі

Mercedes V-Class Marco Polo дебютував на виставці в Дюссельдорфі

Модель Mercedes-Benz V-Class Marco Polo представлена на виставці Caravan Salon в Дюссельдорфі, яка є піонером в області мобільних будинків, в рамках спеціального виставкового стенда виробника. Виставка розпочалася 25 серпня 2023 року і триватиме до 3 вересня. 

Mercedes V-Class Marco Polo

Оновлений V-Class Marco Polo відрізняється сучасним зовнішнім виглядом, підвищеним комфортом і практичністю, в першу чергу завдяки підвищеній інтелектуальній, цифровій інтеграції, що ідеально підходить для комфортного життя у фургоні. 

Ключовою особливістю є оновлений дизайн екстер’єру, що характеризується новою, привабливою радіаторною решіткою та новим дизайном переднього бампера.

Додатковий дизайнерський пакет AMG Line Design прикрашає решітку радіатора світлодіодною стрічкою, а адаптивні світлодіодні фари MULTIBEAM надають V-Class додаткового візуального шарму. 

Ззаду також з’явився новий бампер з новими світлодіодними ліхтарями та хромована накладка з логотипом Мерседес-Бенц. Додано нові легкосплавні колісні диски та різні варіанти забарвлення.

Оновлення дизайну інтер’єру 

Дизайн інтер’єру також було вдосконалено. Серед особливостей — нова приладова панель з двома 12,3-дюймовими широкоформатними дисплеями, модернізовані вентиляційні отвори та оновлене кермо з ємнісним датчиком відсутності рук. Нова центральна консоль також дозволяє здійснювати опціональну бездротову зарядку смартфонів. 

Додаткові функції комфорту включають опціональний підігрів керма та підсвічування з можливістю регулювання яскравості. Навколишнє освітлення, яке тепер вперше опціонально доступне і в задніх зсувних дверях, пропонує індивідуальну світлову атмосферу з 64 кольорами. 

Значним досягненням є інтеграція поточного покоління MBUX з додатковими функціями, такими як керування комфортом ENERGIZING або навігація з доповненою реальністю.

Інтелектуальний мобільний будинок 

За допомогою інтерфейсного модуля Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC) Marco Polo V-класу перетворюється на інтелектуальний пересувний будинок. За допомогою дисплея в кабіні або додатку можна централізовано керувати різними функціями кемпера. Новинкою є можливість вимкнути непотрібні в кемпінгу функції одним натисканням кнопки або вирівняти автомобіль за допомогою підвіски AIRMATIC Smart Air, коли він стоїть на нерівній поверхні. 

У новому Marco Polo V-Class збережено перевірену концепцію Space. Автобус, як і раніше, вміщує до чотирьох пасажирів і включає такі стандартні функції, як підйомний дах з ліжком, сидіння/лежак, розкладний стіл, повністю обладнану кухню й одну шафу.

Звісно, це ще не все!

Starter Media має ще багато новин на тему кемперів та автофургонів на колесах. Хочете побачити їх усі? Просто натисніть ТУТ і перегляньте. Наша увага зосереджена на найцікавіших кемперах. Це означає, що тут ви знайдете менше повідомлень про класичні стандартні будинки на колесах, але зможете побачити новинки, багато про які ви ще, мабуть, не чули. Запрошуємо до перегляду!