Volkswagen повертається у бізнес-клас з абсолютно новим Passat Variant

Volkswagen повертається у бізнес-клас з абсолютно новим Passat Variant

Volkswagen презентує повністю оновлений Passat з аеродинамічним дизайном та безліччю нових технологій. 

Абсолютно новий, але типовий Passat 

Вперше автомобіль показаний публіці на виставці IAA Mobility в Мюнхені (з 5 по 9 вересня 2023 року). У першому кварталі 2024 року новий Passat з’явиться у продажу як універсал Variant. З більш ніж 34 мільйонами проданих автомобілів по всьому світу, Passat є найбільш продаваним автомобілем Volkswagen всіх часів після Golf і випереджає Beetle.

Чистий і потужний дизайн, безумовно, Passat, безумовно, Volkswagen, але новий з усіх точок зору. Орієнтована на клієнта лінійка з трьома новими плагінами й м’якими гібридними приводами та п’ятьма бензиновими й дизельними двигунами з турбонаддувом. 

Тихий і просторий Passat Variant пропонує високий рівень комфорту під час подорожей і буде опціонально доступний з новою адаптивною системою управління шасі (DCC Pro) та новими сидіннями ergoActive (з пневматичним точковим масажем). Інтуїтивно зрозумілі функції оцифрованого ландшафту кабіни є абсолютно новою розробкою. Новий Passat також може опціонально самостійно паркуватися та долати великі відстані в режимі асистента водіння.

Новий горизонтальний дисплей

Volkswagen повністю переробив інтер’єр. Особливо вражає чітко скомпонований великий горизонтальний дисплей — стильний і функціональний. Технічною платформою тут слугує MIB. Останнє покоління «модульної інформаційно-розважальної матриці» забезпечує інтуїтивно зрозуміле управління, яке постійно адаптується до побажань водіїв Volkswagen.

Асистент паркування

Новий Passat Variant вийде на ринок з ще більш розширеним спектром найсучасніших допоміжних систем. До нього входять опціональні Park Assist Plus, Park Assist Pro та функція пам’яті для Park Assist Pro. 

Park Assist Pro дає змогу новому Passat Variant заїжджати та виїжджати з паркувального місця за допомогою смартфона. Якщо Passat має функцію пам’яті для Park Assist Pro, система може записувати та зберігати останні 50 метрів поїздки за запитом. Коли автомобіль знову досягає тієї ж позиції — наприклад, в’їзду в гараж біля будинку — вона пропонує взяти на себе маневр паркування. Також можливий самостійний виїзд з паркувального місця.

У новому Passat Variant перемикання передач тепер здійснюється за допомогою перемикача на рульовій колонці з інтуїтивно зрозумілим принципом роботи: перемикач повертається вперед в положення “D” для руху вперед і назад в положення “R” для руху заднім ходом, в той час як стоянкове гальмо активується натисканням на бічну частину перемикача.

Світова прем’єра DCC Pro

Адаптивне управління шасі DCC Pro представляє новий рівень технології підвіски. Її поширення максимальної динаміки та найвищого комфорту встановлює стандарти в середньорозмірному класі. Це стало можливим завдяки двоклапанній технології, вперше застосованій у Volkswagen. 

Сидіння ergoActive Plus з пневматичною 10-камерною функцією точкового масажу також забезпечують високий рівень комфорту в дорозі. Завдяки подовженій на 50 мм колісній базі та збільшеному на 50 мм простору для ніг ззаду, а також багажнику об’ємом до 1920 літрів, Passat Variant ідеально підходить як універсал для бізнесу та відпочинку.