Україна отримала понад 100 вантажівок Mercedes-Benz Zetros для потреб оборони та ліквідації наслідків стихійних лих

Україна отримала понад 100 вантажівок Mercedes-Benz Zetros для потреб оборони та ліквідації наслідків стихійних лих

Пресслужба компанії Mercedes-Benz Special Trucks повідомила, що на цей час вона поставила Міністерству оборони України понад 100 вантажівок Zetros. Ці вантажівки призначені для роботи в екстремальних умовах та виконання різноманітних завдань військової підтримки та логістики. Вони є частиною ініціативи німецького уряду з надання допомоги Україні в її оборонних та відбудовчих зусиллях.

Технічні характеристики вантажівок Mercedes-Benz Zetros

Вантажівки Zetros мають різну конфігурацію та характеристики — від 16,5 до 40 тонн повної маси. Вони оснащені потужними шестициліндровими дизельними двигунами, які можуть розвивати до 476 к.с. і 2300 Нм крутного моменту.

Вони мають постійний повний привід, 16-ступінчасту коробку передач, двоступеневу роздавальну коробку та блокування диференціалів. Ці характеристики дають змогу їм із легкістю долати м’який ґрунт, лісову місцевість та круті схили. Вони також можуть долати воду глибиною до 1,19 метра.

Вантажівки Zetros мають конструкцію з кабіною за двигуном, що забезпечує легкий доступ до моторного відсіку для технічного обслуговування та ремонту. Капот можна відкрити незалежно від кабіни, що знижує ризик пошкодження або травмування.

Комплексний пакет послуг

Mercedes-Benz Special Trucks не лише постачає автомобілі, але й надає широкий спектр послуг для Міністерства оборони України. Вони включають курси підготовки водіїв, документацію на транспортні засоби та логістику запасних частин. Компанія прагне забезпечити оптимальну продуктивність і надійність вантажівок Zetros під час виконання складних місій.

Вантажівки Zetros не є новими для України. Міністерство внутрішніх справ України вже кілька місяців використовує їх для ліквідації наслідків стихійних лих. Вони використовуються для постачання населення у віддалених районах, розчищення доріг та завалів, а також для підтримки відновлювальних робіт.