АЛЬФАТЕКС виготовив та відвантажив замовнику потужний сміттєвоз

АЛЬФАТЕКС виготовив та відвантажив замовнику потужний сміттєвоз

Нова ефективна техніка — сміттєвоз власного виробництва Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС із заднім завантаженням АТ-5011 на шасі IVECO EuroCargo працюватиме у Житомирській області.

Базове шасі IVECO EuroCargo з колісною формулою 4х2 забезпечує техніці високу маневровість, а підіймальний маніпулятор вантажністю 700 кг робить завантаження легким та швидким. Бункер сміттєвоза здатний вмістити 7800 кг завантажених відходів.

Цей сміттєвоз призначений для завантаження сміття як з євроконтейнерів об’ємом 0,06 – 1,1 куб. м за допомогою маніпулятора, так і ручним способом. Оператор може вибирати автоматичний, напівавтоматичний або ручний режим роботи механізму пресування в залежності від ситуації при завантаженні.

Усі елементи системи розташовані поза завантажувальним кузовом, що спрощує обслуговування та діагностику. Коефіцієнт ущільнення відходів 6:1. 

Об’єм бункера сміттєвоза становить 16 куб.м, що дозволяє збільшити продуктивність.

Можливості виробництва техніки марки АТ здатні задовольнити будь-які запити у комунальній техніці найвибагливіших клієнтів. Модельний ряд містить сміттєвози з різними типами завантаження на базі автомобілів під будь-який бюджет.