Porsche представила найпотужніший Cayenne в історії

Porsche представила найпотужніший Cayenne в історії

Porsche нещодавно оголосив про запуск нового Cayenne Turbo E-Hybrid, найпотужнішої моделі в лінійці позашляховиків. 

Нова модель поєднує в собі 4,0-літровий двигун V8 з подвійним турбонаддувом та електродвигун, що розвиває 739 к.с. та 950 Нм крутного моменту. Cayenne Turbo E-Hybrid розганяється від 0 до 100 км/год за 3,7 секунди та досягає максимальної швидкості 295 км/год.

Більший запас ходу та швидша зарядка

Новий Cayenne Turbo E-Hybrid не тільки швидкий, але й ефективний та універсальний. Він пропонує значно більший запас ходу, ніж його попередник, завдяки збільшеній до 25,9 кВт·год ємності батареї. Згідно з міським циклом EAER, гібрид може проїхати до 82 кілометрів на одній лише електроенергії. 

Cayenne Turbo E-Hybrid. Фото: Porsche AG

Час заряджання також скорочено завдяки новому бортовому зарядному пристрою потужністю 11 кВт, який може повністю зарядити батарею менш ніж за дві з половиною години від відповідного настінного зарядного пристрою або зарядної станції.

Cayenne Turbo E-Hybrid Coupé. Фото: Porsche AG

Адаптивна пневматична підвіска та високотехнологічні функції

Новий Cayenne Turbo E-Hybrid оснащується стандартною адаптивною пневматичною підвіскою з новою двокамерною двоклапанною технологією. Це дає змогу більш точно регулювати роботу підвіски, підвищуючи комфорт і керованість у різних режимах руху. Підвіска також зменшує коливання, забезпечуючи стабільну та впевнену їзду. 

Cayenne Turbo E-Hybrid. Фото: Porsche AG

Серед інших стандартних функцій — система Porsche Torque Vectoring Plus (PTV Plus), яка покращує тягу та проходження поворотів, а також світлодіодні фари HD-Matrix, що забезпечують кращу видимість та безпеку в темний час доби.

Cayenne Turbo E-Hybrid Coupé. Фото: Porsche AG

Інтер’єр нового Cayenne Turbo E-Hybrid також оснащений високотехнологічними елементами, такими як повністю цифрова панель приладів з можливістю вибору різних варіантів відображення, оновлена центральна консоль та опціональний дисплей для пасажирів.

Нова модель також має алюмінієві вставки, обшивку даху Race-Tex, спортивне кермо GT з підігрівом, перемикач режимів для вибору бажаного режиму водіння та шкіряні спортивні сидіння з регулюванням у 18-ти напрямках.

Більш спортивна версія з пакетом GT

Для тих, хто прагне ще більш динамічного та спортивного вигляду, Porsche пропонує новий Cayenne Turbo E-Hybrid Coupé з пакетом GT. Ця версія має деякі характеристики від Cayenne Turbo GT, такі як специфічні для GT поворотні підшипники, що збільшують розвал на передній осі, ширші передні колеса, карбоновий задній дифузор, титанову вихлопну систему та дах з вуглецевого волокна.

Cayenne Turbo E-Hybrid Coupé. Фото: Porsche AG

Гібридне купе Cayenne Turbo E-Hybrid з пакетом GT може розганятися від 0 до 100 км/год за 3,6 секунди і досягати максимальної швидкості 305 км/год.

Cayenne Turbo E-Hybrid Coupé. Фото: Porsche AG

Нові моделі Cayenne Turbo E-Hybrid вже доступні для замовлення майже на всіх ринках збуту Porsche і починаються від 176 324 євро в Німеччині. Доступність Cayenne Turbo E-Hybrid з пакетом GT обмежена ринками, на яких Cayenne Turbo GT більше не доступний через місцеві правила.