Українська компанія представила піротехнічний автомобіль ПМ-В на базі IVECO

Українська компанія представила піротехнічний автомобіль ПМ-В на базі IVECO

Validus Special Auto, українська компанія, яка спеціалізується на створенні та модифікації транспортних засобів різного призначення, нещодавно представила свій останній проєкт: важкий піротехнічний автомобіль (ПМ-В) на базі IVECO.

ПМ-В призначений для допомоги українській службі з надзвичайних ситуацій в операціях із розмінування та розчищення завалів, особливо в районах, що постраждали від війни.

Функціональність та можливості

ПМ-В — це сучасний автомобіль, який може виконувати різні завдання, пов’язані з піротехнічними роботами. Він має спеціальний гідравлічний маніпулятор, що підіймає важкі конструкції вагою до 6 000 кг, наприклад, великі фрагменти ворожих ракет або інші вибухонебезпечні предмети.

Він також може безпечно перевозити понад 1 тонну вибухонебезпечних предметів у своєму кузові.

Безпека понад усе

ПМ-В має повністю броньовану кабіну та кузов із 4-м та 6-м класом захисту відповідно, які витримують кулі, осколки та вибухи. Він також має відкидний дах, який спрямовує вибухову силу вгору в разі випадкової детонації вибухонебезпечних предметів всередині машини.

Обладнання та аксесуари

ПМ-В добре оснащений різними інструментами та аксесуарами, які можуть полегшити роботу й підвищити продуктивність.

Він має освітлювальні прилади, ліхтарі, портативний генератор, сигнально-гучномовну систему, пневматичні інструменти, спеціальні сейфи для перевезення вибухонебезпечних предметів і вибухових речовин, засоби індивідуального захисту, захисту органів дихання, захисту шкіри та аптечку першої допомоги.