Як Renault переосмислює сімейний автомобіль з електричним Scenic E-Tech

Як Renault переосмислює сімейний автомобіль з електричним Scenic E-Tech

Renault, піонер електромобілів у Європі, представив свою останню інновацію: абсолютно новий Scenic E-Tech electric.

Це перший повністю електричний сімейний автомобіль з екологічно чистим дизайном, який пропонує просторий салон, великий запас ходу та високотехнологічну мультимедійну систему.

Нове покоління Scenic

Scenic є історичною моделлю для Renault, яка створила перший компактний MPV в Європі в 1996 році. З того часу Scenic розвивався відповідно до потреб та очікувань сімей, пропонуючи безпеку, комфорт та універсальність.

Зараз Scenic знову відкриває себе як повністю електричний автомобіль, який втілює нове бачення мобільності Renault: електричний, сучасний, корисний та відповідальний.

Новий електричний Scenic E-Tech побудований на платформі CMF-EV, розробленій Альянсом, яка дає змогу використовувати компактну батарею (що забезпечує до 87 кВт∙год) і займає невелику площу. Запас ходу автомобіля становить понад 620 км (WLTP), а двигун видає до 160 кВт (еквівалентно 220 к.с.).

Він також має скляний дах Solarbay, що забезпечує природне освітлення та тепловий комфорт, підлокітник Ingenious, який пропонує варіанти зберігання та зарядки, а також мультимедійну систему OpenR Link з більш ніж 50 додатками для розваг та навігації.

Новий електромобіль Scenic E-Tech також має версію оздоблення Esprit Alpine, яке додає автомобілю спортивного вигляду. Автомобіль буде вироблятися на заводі ElectriCity в Дуаї, Франція, і з’явиться на ринку на початку 2024 року.

Scenic E-Tech Esprit Alpine

Більш екологічний дизайн

Новий електромобіль Scenic E-Tech — це не лише електромобіль, але й більш екологічно чистий транспортний засіб. Він відображає прагнення Renault зменшити свій вплив на довкілля протягом усього життєвого циклу своєї продукції, від проєктування та виробництва до використання та утилізації.

Автомобіль містить до 24 % перероблених матеріалів, а 90 % його маси (включно з батареєю) придатні для вторинної переробки. Він також використовує натуральні або біологічні матеріали, такі як лляне волокно або корок, для деяких своїх компонентів.

Новий електричний Scenic E-Tech є частиною стратегічного плану Renault «Відродження», який має на меті перетворити компанію на автовиробника нового покоління, що створює економічну, екологічну та соціальну цінність. Амбіції Renault полягають у втіленні сучасності та інновацій у технологіях, енергетиці та послугах мобільності, а також у досягненні вуглецевої нейтральності в Європі до 2040 року та в усьому світі до 2050 року.