GR Supra GT4 «100 Edition»: рідкісний і особливий подарунок Toyota для колекціонерів

GR Supra GT4 «100 Edition»: рідкісний і особливий подарунок Toyota для колекціонерів

Toyota випустила спеціальне видання свого успішного гоночного автомобіля GR Supra GT4, щоб відсвяткувати поставку 100-го екземпляра.

GR Supra GT4 «100 Edition» — це рідкісний та ексклюзивний автомобіль для трек-днів, який буде випущено лише в трьох екземплярах, по одному для кожного регіону: Європи, Північної Америки та Азії.

Колір Plasma Orange та підвищена продуктивність

GR Supra GT4 «100 Edition» пофарбований у колір Plasma Orange, що відповідає екстер’єру паралельно випущеної спеціальної серії GR Supra «GT4 100th Edition Tribute», яка надійде в продаж пізніше цього року в Європі.

Лімітована серія побудована на базі 450-сильного GR Supra GT4 EVO, оновленої версії GR Supra GT4, яка дебютувала в цьому сезоні.

Автомобіль має більший вентиляційний отвір капоту та нові аеродинамічні пристрої спереду для покращення притискної сили.

Він також має нову вихлопну систему без глушника, яка підсилює звук 3,0-літрового шестициліндрового двигуна з турбонаддувом. Панель управління Power Stick, яка контролює потужність двигуна, також пофарбована в плазмово-помаранчевий колір.

Автомобіль має деякі деталі, виготовлені на замовлення, такі як карбонові дзеркала заднього виду, витривалі світлодіодні фари та пасажирське сидіння.

Логотип «100 Edition» вишитий на обох сидіннях і відображений на значку на приладовій панелі. До автомобіля також додається чохол для автомобіля з тим самим логотипом.

Вшанування успіху GR Supra GT4

GR Supra GT4 «100 Edition» — це данина успіху GR Supra GT4, який є одним із найбільш конкурентоспроможних гоночних автомобілів класу GT4 у всьому світі з моменту його запуску у 2020 році.

Автомобіль здобув перемоги та посів подіуми в різних національних та міжнародних чемпіонатах GT4, таких як чемпіонати Європи, Франції, Великобританії та Скандинавії GT4, DTM Trophy та японська серія Super Taikyu, а також північноамериканські IMSA Michelin Pilot Challenge та Pirelli GT4 America.

GR Supra GT4 «100 Edition» не омологована для GT4 і тому призначена лише для трек-днів. Він пропонується за ціною 220 000 євро (без урахування податків і вартості доставки).