Оновлений Audi Q8: елегантний і спортивний позашляховик із відтінком розкоші

Оновлений Audi Q8: елегантний і спортивний позашляховик із відтінком розкоші

Audi представила останню версію свого флагманського позашляховика Q8, який вирізняється вишуканим дизайном, інноваційними технологіями освітлення та більш широким спектром обладнання.

Q8 поєднує в собі елегантність купе та універсальність позашляховика, що робить його ідеальним вибором для клієнтів, які цінують стиль та продуктивність.

Виразний та динамічний вигляд

Q8 має виразний і динамічний вигляд, який відрізняє його від інших позашляховиків. Восьмикутна решітка радіатора Singleframe, великі повітрозабірники, а також нові передній і задній бампери надають Q8 потужного і строгого вигляду.

Audi Q8. Фото: Audi AG

Опціональний пакет екстер’єру S line додає більше спортивності завдяки L-подібним вставкам, сотовидній решітці радіатора та чорній масці Singleframe.

Audi SQ8 TFSI. Фото: Audi AG

Q8 також може похвалитися інноваційною технологією освітлення, яка підвищує його візуальну привабливість і безпеку. Опціональні світлодіодні фари HD Matrix LED оснащені цифровими денними ходовими вогнями з можливістю вибору світлових сигнатур, а також додатковим лазерним підсвічуванням, що збільшує діапазон дальнього світла.

Audi Q8. Фото: Audi AG

Опціональні цифрові світлодіодні задні ліхтарі OLED пропонують чотири різних варіанти дизайну та функцію індикації наближення, яка активується, коли транспортні засоби наближаються ззаду.

Audi Q8. Фото: Audi AG

Розкішний та просторий салон

Q8 пропонує розкішний і просторий салон, у якому з комфортом можуть розміститися до п’яти пасажирів. Високоякісні матеріали, такі як шкіра, дерево та алюміній, створюють атмосферу преміумкласу.

Q8 також оснащений найсучаснішою інформаційно-розважальною системою з 10,1-дюймовим сенсорним дисплеєм, 12,3-дюймовим віртуальним кокпітом і дисплеєм над головою. Система підтримує популярні додатки від сторонніх провайдерів, такі як Spotify та Amazon Music, і регулярно отримує оновлення програмного забезпечення.

Q8 також оснащений низкою систем допомоги водієві, які підвищують безпеку та комфорт. До них входять система допомоги при паркуванні, система увімкнення дальнього світла, попередження про зміну смуги руху, система допомоги при проїзді перехресть та інформування про роботу світлофора в режимі онлайн. Q8 також оснащений зручним електронним ключем, який дає доступ до автомобіля та його запуск без ключа.

Audi SQ8 TFSI. Фото: Audi AG

Потужна та ефективна робота

Q8 пропонує потужні та ефективні характеристики завдяки двигунам V6, які працюють у парі з восьмиступінчастою коробкою передач tiptronic та системою постійного повного приводу quattro. Q8 також оснащений м’якою гібридною системою, яка зменшує витрату палива до 0,5 літра на 100 кілометрів, рекуперуючи енергію під час гальмування та руху з вимкненим двигуном.

Двигун V6 3,0 TDI. Фото: Audi AG

Q8 доступний із трьома варіантами двигунів: 45 TDI quattro 2 потужністю 231 к.с. і 500 Нм крутного моменту, 50 TDI quattro 3 потужністю 286 к.с. і 600 Нм крутного моменту та 55 TFSI quattro 4 потужністю 340 к.с. і 500 Нм крутного моменту.

Audi Q8. Фото: Audi AG

Топовою моделлю лінійки є SQ8 TFSI 1 з двигуном 4.0 TFSI потужністю 507 к.с. і 770 Нм крутного моменту. SQ8 TFSI 1 також оснащений спортивним диференціалом, електромеханічною системою активної стабілізації курсової стійкості та повним приводом на всі колеса.

Двигун V8 4,0 TFSI. Фото: Audi AG

Завдяки компонентам адаптивної підвіски Q8 забезпечує збалансоване, міцне, контрольоване, точне та легке керування автомобілем. Опціональна адаптивна пневматична підвіска або спортивна адаптивна пневматична підвіска дає змогу водієві регулювати дорожній просвіт і амортизацію відповідно до ситуації на дорозі. Опціональне рульове керування всіма колесами зменшує радіус повороту на низьких швидкостях і підвищує стійкість на високих швидкостях.

Audi SQ8 TFSI. Фото: Audi AG

Конкурентоспроможна ціна та доступність

Ціна Q8 є конкурентоспроможною в сегменті преміальних позашляховиків, починаючи від 86 700 євро за 45 TDI quattro 2. Q8 буде доступний у вересні 2023 року на різних ринках по всьому світу.

Q8 виробляється на заводі Audi в Братиславі, Словаччина, де він ділить виробничу лінію з Audi Q7 та іншими моделями Volkswagen Group.