Skoda презентує наступне покоління хетчбека Superb

Skoda презентує наступне покоління хетчбека Superb

Ще більший, ніж раніше, і ще розумніший — четверте покоління Superb з’явиться зовсім скоро.

Ще більше простору та покращена аеродинаміка

Дивовижно, але цей хетч Superb буде найбільшим в історії, що стане чудовою новиною для водіїв міських таксі та батьків. Mk4 Superb стане ще на 43 мм довшим, ніж раніше, і вперше перевищить 4,9 м (4 912 мм), що впритул наближає його до салону представницького класу. 

Він також став на 12 мм вищим, до 1 481 мм, з більшим простором для передніх та задніх пасажирів. Збільшення довжини означає ще більший багажник (тепер 645 літрів зі складеними сидіннями), навіть якщо колісна база (2 841 мм) і ширина (1 834 мм) залишилися незмінними. Це буде по-справжньому великий п’ятидверний хетч. А універсал, ймовірно, буде гігантським.

Попри те, що до прем’єри ще трохи часу, лінійка двигунів для Superb вже підтверджена. Буде три бензинові двигуни — м’який гібридний 150-сильний 1.5, а також 204-сильний і 265-сильний 2.0-літровий — поряд з парою дизелів потужністю 150 к.с. або 193 к.с. Кожен двигун працює в парі з семиступеневою DSG, а найпотужніші бензинові та дизельні двигуни мають повний привід. З коефіцієнтом аеродинамічного опору, який знизився до 0,24, ви можете розраховувати на хорошу плавність ходу та ефективність. 

Абсолютно нова концепція інтер’єру 

Skoda дуже схвильована тим, що буде в новому інтер’єрі, але поки що розкриває небагато деталей. Нам обіцяють центральний екран з діагоналлю до 13 дюймів, дисплей над головою вперше в Superb, а також функцію під назвою Skoda Smart Dials. 

Знову ж таки, здається дивним припускати, що поворотні кнопки — це новина, але це кумедний старий період. Вони трохи нагадують старі елементи керування Jaguar, з різними функціями на одному циферблаті, проте, ми раді їх бачити. Вони мають діаметр 32 мм і забезпечують «швидкий і легкий доступ до багатьох функцій автомобіля». Звучить як хороша новина. 

Перемикач передач тепер знаходиться на рульовій колонці, що звільняє ще більше місця. 

Традиційні рівні комплектації Active, Ambition та Style замінені новими опціями: Essence і Selection, доповнені версіями Sportline і Laurin & Klement. Кожна з них відрізняється унікальним дизайном інтер’єру, що поєднує сучасні концепції з акцентом на екологічно чистих матеріалах. 

Наразі — це всі відомі деталі. Очікуйте побачити подробиці в повному обсязі дуже скоро в одному з наших наступних оглядів.