Honda Prologue: нова глава в історії електричних позашляховиків

Honda Prologue: нова глава в історії електричних позашляховиків

Компанія Honda представила свій перший повністю електричний позашляховик, Honda Prologue 2024. Очікується, що Prologue матиме запас ходу на повній зарядці 300 миль і буде доступний як у передньопривідній, так і в повнопривідній конфігураціях.

Prologue є частиною стратегії електрифікації Honda, яка має на меті досягти 100 % продажів автомобілів із нульовим рівнем викидів до 2040 року.

Новітній дизайн із сучасними функціями

Prologue має новий концептуальний дизайн із низькою та широкою посадкою, витонченим силуетом та 21-дюймовими колісними дисками.

Інтер’єр — спортивний і сучасний, з високоякісними матеріалами, великими кнопками й ручками, а також дворівневою центральною консоллю з найкращою у своєму класі місткістю.

Салон також пропонує достатньо місця для п’яти пасажирів та їхнього спорядження, а об’єм вантажного відсіку складає до 57,7 куб. футів зі складеними задніми сидіннями.

Prologue оснащений низкою інтелектуальних технологій, зокрема, вбудованою системою Google, яка включає такі додатки, як Google Assistant, Google Maps та інші з Google Play.

Honda Prologue також має два цифрових екрани високої чіткості, стандартний 11-дюймовий цифровий дисплей приладів водія та інтуїтивно зрозумілий 11,3-дюймовий сенсорний екран із підтримкою бездротового зв’язку Apple CarPlay та сумісності з Android Auto. У люксових комплектаціях з’являється додатковий дисплей на лобовому склі та аудіосистема преміумкласу Bose.

Prologue також може похвалитися передовими технологіями безпеки та допомоги водієві, такими як пакет Honda Sensing, який охоплює систему гальмування при перехресному русі ззаду, систему допомоги при русі в сліпих зонах та систему попередження про наявність пішоходів ззаду.

Спортивна, але комфортна динаміка

Prologue забезпечує спортивний, захоплюючий та вишуканий досвід водіння, з впевненим прискоренням та максимальною ефективністю. Передньопривідні моделі приводяться в рух одним двигуном, тоді як повнопривідні моделі мають подвійний двигун, який генерує приблизно 288 к.с. і 333 фунт-фут крутного моменту.

Honda Prologue можна швидко та зручно підзарядити за допомогою швидкої зарядки постійного струму потужністю до 155 кВт. Літій-іонний акумулятор Prologue ємністю 85 кВт∙год може зарядити 65 миль пробігу приблизно за 10 хвилин.

Prologue також оснащений функцією Active Sound Control, яка створює відчуття плавного прискорення завдяки повторенню приємних і протяжних звуків від низьких до високих частот, пов’язаних із прискоренням і сповільненням Prologue. Доступний спортивний режим покращує відчуття від водіння завдяки швидшому реагуванню дросельної заслінки та рульового управління, більш жорсткому кермуванню, підвищенню гальмівної сили та іншим покращенням.

Комплексні рішення для заряджання

Honda пропонує клієнтам Prologue першокласні комплексні рішення для заряджання як вдома, так і в дорозі. Кожен клієнт Prologue може обрати один із трьох доступних пакетів зарядних пристроїв, що входять у вартість автомобіля:

  • Домашня зарядна станція (11,5 кВт) та кредит на громадську зарядку в розмірі $100, а також $500 заохочення за встановлення].
  • Портативний зарядний комплект (7,6 кВт) та $300 державного кредиту на зарядку, а також $250 заохочення за встановлення.
  • Кредит на громадську зарядку в розмірі $500.

Honda також пропонує онлайн-маркетплейс під назвою Honda Home Electrification, який з’єднує клієнтів Prologue з мережею попередньо перевірених місцевих інсталяторів та спеціалізованих енергетичних консультантів, які допоможуть їм обрати найкраще рішення для домашньої зарядки відповідно до їхніх потреб.

Крім того, нещодавно Honda створила спільне підприємство із шістьма великими автовиробниками для будівництва провідної високошвидкісної мережі зарядних станцій у Сполучених Штатах і Канаді. До 2030 року мережа налічуватиме 30 000 точок зарядки на 1350 зарядних станціях, що полегшить клієнтам подорожі на далекі відстані.

Новий додаток для смартфонів HondaLink надає власникам Prologue зручний доступ до доступних громадських мереж зарядних станцій та включає інтеграцію платежів.

Стратегія електрифікації Honda

Prologue є ключовим моментом для Honda, оскільки вона починає перехід до майбутнього з нульовим рівнем викидів. До 2030 року Honda представить 30 нових електромобілів по всьому світу з глобальним обсягом продажів у 2 мільйони одиниць. У Північній Америці Honda випустить середньо- та великогабаритні моделі електромобілів на основі своєї оригінальної архітектурної платформи e:Architecture у 2025 році.

Honda також оголосила про ключові наступні кроки в створенні свого EV Hub в Огайо. EV Hub включатиме переоснащення кількох існуючих автозаводів та заводів із виробництва силових агрегатів для підготовки до виробництва електромобілів з акумуляторними батареями у 2026 році. Автозавод у Мерісвіллі стане першим автозаводом Honda в США, який перейде на виробництво електромобілів.

У рамках нового Центру електромобілів Honda та LGES нещодавно провели офіційну церемонію закладення першого каменю нового спільного заводу з виробництва акумуляторів для електромобілів, який буде розташований в окрузі Файєт, поблизу Джефферсонвілля, штат Огайо. Будівництво нового заводу планується завершити до кінця 2024 року, а його потужність становитиме приблизно 40 ГВт·год на рік.