Новий DS 7 Vauban — броньована версія французького позашляховика з обмеженим випуском

Новий DS 7 Vauban — броньована версія французького позашляховика з обмеженим випуском

Гібридна модель натхненна президентським DS 7, яким користується Еммануель Макрон.

Модель, доступна в невеликій кількості

Компанія DS Automobiles, відома постачанням броньованого DS 7 Elysee для президента Французької Республіки, оголосила про обмежений випуск аналогічного DS 7 Vauban для широкої публіки. DS 7 Vauban базується на гібридному автомобілі DS 7 E-Tense 4×4 300 з колісною формулою 4×4, але додає все необхідне обладнання та функції для забезпечення максимального захисту його водія та пасажирів.

DS 7 Vauban названий на честь маркіза Себастьєна Ле Престре де Вобана, французького військового інженера, який жив наприкінці 17-го століття і відомий тим, що встановив нові стандарти фортифікації. Броньована версія французького позашляховика є результатом співпраці між WELP Group та DS Automobiles після захопливої реакції громадськості на DS 7 Elysee Еммануеля Макрона. Однак, на відміну від президентського позашляховика, який може похвалитися на 20 см (7,9 дюйма) довшою колісною базою, Vauban зберігає розміри стандартної моделі.

Рівень захисту VPAM 4

DS 7 Vauban має захисне скло та арамідне волокно у вразливих місцях. Хоча цей матеріал легкий, він стійкий до ударів і нагрівання, що забезпечує рівень захисту VPAM 4. Власники можуть ще більше підвищити рівень безпеки, додавши опціонально доступні вогнегасники, вентиляцію із замкнутим контуром, сирену, домофонну систему тощо.

DS пропонує безліч можливостей для персоналізації, включаючи різноманітні кольори екстер’єру та оздоблення/прошивку салону, а також додаткове обладнання, таке як тримачі для прапорів, додаткові USB-роз’єми та підсвічування для читання. 

Технічні особливості

Не зазнала змін і гібридна силова установка, яка має ту ж комбіновану потужність 296 к.с. (221 кВт / 300 PS) і 384 фунт-фут (520 Нм) крутного моменту від 1,6-літрового бензинового двигуна з турбонаддувом, здвоєних електродвигунів і акумулятора ємністю 13,2 кВт·год. 

Показники продуктивності та запасу ходу не були оголошені, але на них, ймовірно, вплине додаткова вага броньованого позашляховика. Зазначимо, що DS Performance пропонує більш потужну версію з 355 к.с. (265 кВт / 360 к.с.), але вона не була обрана, ймовірно, через занижену підвіску і більш спортивну комплектацію.

Всі вищезгадані модифікації виготовляються на потужностях WELP в Херімонкурі, що неподалік від заводу Stellantis в Мюлузі, де виробляється DS 7. 

DS 7 Vauban буде доступний з квітня 2024 року. Деталі ціни будуть оголошені пізніше, але, судячи з обмеженої доступності, броньований Vauban може стати найдорожчим DS 7, який можна купити за гроші.