Нова Škoda Superb четвертого покоління: що вирізняє її з-поміж інших

Нова Škoda Superb четвертого покоління: що вирізняє її з-поміж інших

Компанія Škoda представила четверте покоління моделі Superb, яка відрізняється вишуканим дизайном, більшим простором і комфортом, а також найсучаснішими технологіями. 

Superb доступний у кузові хетчбек та універсал Combi з шістьма варіантами силових установок, включаючи гібридну та м’яку гібридну. Також новий Superb оснащений інноваційними системами безпеки та асистування, такими як допомога при поворотах та світлодіодні фари з матричним ближнім світлом.

Дизайн та аеродинаміка

Новий Superb має скульптурний та елегантний зовнішній вигляд з новою восьмикутною решіткою радіатора, логотипом Škoda на капоті та деталями Unique Dark Chrome. 

Škoda Superb хетчбек
Škoda Superb хетчбек. Фото: Škoda Auto

Нові світлодіодні матричні фари головного світла мають 36 окремих сегментів і забезпечують на 40 відсотків більше світлового потоку. 

Матричні фари головного світла Škoda Superb
Матричні фари головного світла Škoda Superb. Фото: Škoda Auto

Superb також покращив свою аеродинаміку, зменшивши коефіцієнт аеродинамічного опору на 15 відсотків у порівнянні з попередньою моделлю. Це допомагає знизити споживання пального та викиди шкідливих речовин. 

Škoda Superb Combi
Універсал Škoda Superb Combi. Фото: Škoda Auto

Новий Superb трохи довший і вищий за свого попередника, пропонуючи більше місця для пасажирів і багажу. 

Škoda Superb хетчбек
Škoda Superb хетчбек. Фото: Škoda Auto

Інтер’єр та комфорт

Новий Superb вирізняється новою концепцією інтер’єру з окремо розташованим інформаційно-розважальним дисплеєм діагоналлю до 13 дюймів, дисплеєм над головою та лаконічною центральною консоллю.

Інтер'єр Škoda Superb
Інтер’єр Škoda Superb . Фото: Škoda Auto

Важіль селектора перемістився на рульову колонку, що збільшило простір для зберігання речей. 

Нові Škoda Smart Dials забезпечують швидкий та інтуїтивно зрозумілий доступ до різних функцій автомобіля та інформаційно-розважальної системи.

Škoda Smart Dials
Škoda Smart Dials. Фото: Škoda Auto

Нова структура модельного ряду пропонує сім варіантів дизайну з тематичними пакетами опцій та екологічно чистими матеріалами. Весь текстиль в інтер’єрі виготовлений зі 100% перероблених матеріалів. 

Інтер'єр Škoda Superb
Інтер’єр Škoda Superb. Фото: Škoda Auto

Новий Superb також пропонує нові сидіння Ergo з десятьма масажними подушками, док-станцію зі швидкою бездротовою зарядкою та охолодженням, а також аудіосистему Canton з 14 динаміками. 

Інтер'єр Škoda Superb
Інтер’єр Škoda Superb. Фото: Škoda Auto

Силові агрегати та ефективність

Новий Superb пропонує шість сучасних та ефективних силових агрегатів потужністю від 110 кВт (150 к.с.) до 195 кВт (265 к.с.). 

Škoda Superb хетчбек
Škoda Superb хетчбек. Фото: Škoda Auto

Гібридна силова установка, що підключається до мережі, ексклюзивна для комплектації Combi, поєднує в собі бензиновий двигун 1.5 TSI з електродвигуном та акумуляторною батареєю більшої ємності, забезпечуючи запас ходу на електротязі понад 100 км. 

Škoda Superb Combi iV плагін-гибридна версія
Універсал Škoda Superb Combi iV плагін-гибридна версія. Фото: Škoda Auto

Бензиновий двигун 1.5 TSI початкового рівня оснащений м’якою гібридною технологією, яка використовує 48-вольтовий стартер-генератор з ремінним приводом і 48-вольтовий акумулятор для підтримки двигуна внутрішнього згоряння. 

Škoda Superb Combi
Універсал Škoda Superb Combi. Фото: Škoda Auto

Superb також пропонує два бензинові двигуни 2.0 TSI та два дизелі 2.0 TDI, з повним приводом для топових версій. Усі силові агрегати поєднуються з автоматичною коробкою передач DSG і відповідають стандарту викидів Euro 6d. 

Škoda Superb хетчбек
Škoda Superb хетчбек. Фото: Škoda Auto

Безпека та допомога

Новий Superb має багато нових та вдосконалених систем безпеки та допомоги, такими як допомога при повороті, допомога при русі по перехрестю, при екстреному гальмуванні, система попередження при виїзді з дороги та система автоматичного екстреного гальмування при наближенні до пішохода ззаду. Ці системи використовують радарні датчики та камери для моніторингу обстановки та запобігання зіткненням. 

Новий Superb також оснащений системами допомоги при русі, бічного та фронтального контролю, які були вдосконалені новими функціями та візуалізаціями. У разі аварії система захисту екіпажу Crew Protect Assist та подушки безпеки захистять пасажирів. 

Superb 4-го покоління також оснащено системою Attention and Drowsiness Assist, яка стежить за поведінкою водія та попереджає про можливу втому.