Новий Opel Combo: інтегровані технології та екологічна чистота

Новий Opel Combo: інтегровані технології та екологічна чистота

Opel оприлюднив подробиці нового легкого комерційного автомобіля (LCV) Combo Electric — компактний фургон без шкідливих викидів, який має сучасне світлодіодне матричне світло Intelli-Lux, а також пропонує збільшений запас ходу.

На додаток до варіанту з електроприводом, новий Opel Combo також доступний з бензиновими та дизельними двигунами, причому останній пропонує автоматичну коробку передач як альтернативу механічній КПП. 

Opel Combo
Opel Combo. Фото: Stellantis

Обидві версії трансмісії нового Opel Combo доступні у двох варіантах довжини з двома або трьома передніми сидіннями на вибір. Новий Combo додатково пропонується як вантажно-пасажирська версія з 5-місною кабіною Crew Cab.

Сучасний дизайн та цифрова кабіна

З новим дизайном передньої частини та цифровою кабіною, цей фургон — справжня окраса на дорозі.

Завдяки характерній фірмовій панелі Vizor, знайомій з найновіших легкових автомобілів Opel, новий Opel Combo миттєво впізнається. Створюючи єдиний візуальний блок, який простягається через передню частину автомобіля, Vizor об’єднує емблему бренду Blitz із фірмовою системою переднього освітлення.

Opel Combo
Opel Combo. Фото: Stellantis

Світлодіодне Матричне Світло Intelli-Lux

Першим у своєму класі, Combo оснащений світлодіодним матричним світлом Intelli-Lux. 

Світлодіодне матричне світло Opel Combo
Світлодіодне матричне світло Opel Combo. Фото: Stellantis

Як тільки автомобіль виїжджає за місто, матричні фари з 14 світлодіодними елементами автоматично перемикаються на дальнє світло і постійно регулюють довжину і розподіл світлового променя. Коли попереду виявляються фари від автомобіля, окремі світлодіоди вимикаються, щоб «вирізати» автомобіль з дальнього світла та уникнути засліплення інших водіїв. Світлодіоди вмикаються знову автоматично, як тільки система виявляє відсутність вогнів від інших автомобілів.

Збільшений запас ходу та нова потужність

На додаток до світлодіодних технологій, новий Opel Combo Electric також пропонує збільшений запас ходу. Новий повністю електричний компактний фургон може проїхати до 330 кілометрів на одному заряді нової батареї ємністю 50 кВт·год (комбінований цикл WLTP 2), що на 50 км далі, ніж його попередник.

Це стало можливим завдяки подальшій розробці повністю електричної трансмісії та — вперше в Combo — високоефективному тепловому насосу, який допомагає зберегти запас заряду батареї за низьких температур. 

Opel Combo
Opel Combo. Фото: Stellantis

Завдяки електродвигуну останнього покоління потужністю 100 кВт/136 к.с. і крутним моментом 270 Нм новий Combo Electric може розвивати максимальну швидкість 130 км/год. За допомогою бортового зарядного пристрою потужністю 7,4 кВт у стандартній комплектації (11 кВт опційно) акумулятор можна зарядити до 80 відсотків його ємності менш ніж за 30 хвилин на громадській зарядній станції потужністю 100 кВт.

Безкомпромісне транспортування без шкідливих викидів

Надзвичайною силою нового Opel Combo Electric залишається його здатність транспортувати та буксирувати важкі вантажі. Як і його попередник, новий повністю електричний компактний фургон продовжує пропонувати до 4,4 кубічних метри багажного простору, як і версія з ДВЗ. Тоді як корисне навантаження 780 кг і 750 кг на буксирування є найкращими у своєму класі. 

Opel Combo
Opel Combo. Фото: Stellantis

Салон новинки також зазнав змін, аби додати ще більше зручності та технологічності. Нові інформаційно-розважальні системи з 10-дюймовими сенсорними екранами вперше в легких комерційних автомобілях Opel використовують інтегровану платформу Snapdragon Cockpit від Qualcomm Technologies, що забезпечує покращену графіку та якість картинки мультимедіа. Системи сумісні з бездротовими Apple CarPlay й Android Auto. 

Салон Opel Combo
Салон Opel Combo. Фото: Stellantis

Більш безпечне маневрування

Коли йдеться про безпеку на дорозі, Opel Combo нового покоління залишається лідером у своєму класі. І прикладом такого підходу є нова функція безпеки — Dynamic Surround Vision. Система складається з двох камер, одна розташована над задніми дверима, а друга — під зовнішнім дзеркалом з боку пасажира. У новому цифровому дзеркалі заднього виду з високою роздільною здатністю відображаються два зображення — задньої частини автомобіля під час руху та (при активації перемикачем поворотів) бічної сліпої зони. 

Opel Combo
Opel Combo. Фото: Stellantis

У порівнянні зі звичайними дзеркалами, система забезпечує кращий огляд, дозволяючи водієві маневрувати більш безпечно. 

Додаткову безпеку забезпечує широкий спектр із 18 передових систем допомоги водієві (ADAS), багато з яких є стандартними. Даний перелік містить інтелектуальну систему підтримки швидкості, систему підтримки смуги руху, розширену систему екстреного гальмування та попередження про увагу водія. Опціонально доступний адаптивний круїз-контроль.

Своєю чергою Opel Combo також пропонує повністю електричну версію без жодних компромісів з вантажопідйомністю на рівні версій з ДВЗ та без викидів СО2. А уже в середині 2024 року новинка буде представлена на українському ринку.