Tatra Trucks презентувала спеціальний тягач для сільського господарства

Tatra Trucks презентувала спеціальний тягач для сільського господарства

Найбільший чеський виробник вантажівок, компанія Tatra Trucks, вже вкотре бере участь у виставці Agritechnica, представивши новий спеціальний аграрний тягач серії Tatra Phoenix.

Автомобіль для роботи з сільськогосподарськими напівпричепами

У виробничому портфелі Tatra Trucks є кілька модельних лінійок важких і середніх вантажівок для різних сегментів у широкому діапазоні версій. Основним для цивільного ринку є модельний ряд Tatra Phoenix, який використовується в сільському господарстві, будівництві та гірничодобувній промисловості, муніципальних службах, дорожньому господарстві та пожежно-рятувальних службах. 

Tatra Phoenix
Tatra Phoenix

Під час цьогорічної виставки Agritechnica компанія Tatra Trucks представляє спеціальний сідельний тягач Tatra Phoenix Euro 6 з колісною формулою 4х4, призначений для роботи з сільськогосподарськими напівпричепами. 

Технічні особливості нового Tatra Phoenix

Автомобіль з повним приводом і пристосований для роботи як на сільськогосподарських територіях, так і на звичайних дорогах. 

Tatra Phoenix
Tatra Phoenix

Кабіна двомісна зі спальним місцем, під яким знаходиться відсік для зберігання речей. Обладнання кабіни включає опалювач і незалежну систему опалення та кондиціонування повітря Airtonic. 

Tatra Phoenix
Tatra Phoenix

Двигун Paccar MX-11 має потужність 450 к.с., що працює в парі з автоматичною коробкою передач Allison 4500PR. Максимальна вага автомобіля становить 20 тонн, максимальне навантаження на кожну вісь автомобіля може досягати 10 тонн, а максимальна вага комбінації автомобіля та причепа — 44 тонни.

Історія виставки Agritechnica

Традиційна виставка Agritechnica проходить в Ганновері, Німеччина, з 12 по 18 листопада. Це одна з найбільших у світі виставок сільськогосподарської техніки та технологій.

Вона проводиться кожні два роки, а її історія почалася в середині 1980-х років у Франкфурті-на-Майні. З середини 1990-х років вона регулярно проводиться в Ганновері, користуючись великою популярністю як серед експонентів, так і серед відвідувачів з усіх куточків світу. Цього року експоненти з 53 країн світу представлені в більш ніж 20 виставкових залах.