Volvo представляє свій перший електричний MPV: EM90

Volvo представляє свій перший електричний MPV: EM90

Volvo Cars, шведський автовиробник, відомий своєю безпекою та скандинавським дизайном, представив свій перший повністю електричний багатоцільовий автомобіль (MPV) преміумкласу: Volvo EM90.

Автомобіль, який уперше з’явиться в Китаї, створений, щоб стати просторою, комфортною та універсальною оселею на колесах.

Простір для життя

EM90 — це не просто автомобіль, а простір, де можна спілкуватися, відпочивати, творити й насолоджуватися життям. Він пропонує велику ширину салону та простір для ніг, розкішні сидіння з функцією масажу, великий панорамний дах та екран на даху, який може перетворити салон на театр, кімнату для переговорів або спальню.

Великий панорамний дах та екран в салоні Volvo EM90
Великий панорамний дах та екран в салоні Volvo EM90. Фото: Volvo Trucks

Автомобіль також відрізняється широким розмаїттям преміальних матеріалів, таких як кришталь Orrefors, березова деревина з підсвічуванням та оббивка, натхненна природою.

Салон Volvo EM90
Салон Volvo EM90. Фото: Volvo Trucks

Прорив в електромобільності

EM90 також є проривом у сфері електромобільності, адже він має запас ходу до 738 кілометрів згідно із циклом випробувань CLTC, акумулятор ємністю 116 кВт∙год та швидку зарядку менш ніж за 30 хвилин.

Електромобіль Volvo EM90 під час заряджання
Електромобіль Volvo EM90 під час заряджання. Фото: Volvo Trucks

Автомобіль також підтримує двонаправлену зарядку, що дозволяє використовувати батарею в якості павербанку для зарядки інших електромобілів та електроприладів.

Електромобіль Volvo EM90
Електромобіль Volvo EM90. Фото: Volvo Trucks

EM90 приводиться в рух електродвигуном потужністю 200 кВт і може розганятися від 0 до 100 км/год за 8,3 секунди.

Volvo EM90
Volvo EM90. Фото: Volvo Trucks

Лідер у сфері безпеки та технологій

Як і належить автомобілю Volvo, EM90 оснащений найсучаснішими функціями безпеки, такими як технологія безпечного простору, передові системи допомоги водієві, придушення дорожнього шуму, 21 динамік Bowers & Wilkins, голосовий асистент, цифровий ключ та оновлення програмного забезпечення по повітрю.

Volvo EM90. Інтер'єр
Volvo EM90. Інтер’єр. Фото: Volvo Trucks

Автомобіль також може похвалитися високотехнологічним та елегантним дизайном екстер’єру з підсвічуванням передньої решітки, фарами Thor’s Hammer, підсвічуванням фірмового знаку та стильним дизайном задніх ліхтарів.

Елегантний дизайн екстер’єру Volvo EM90 з підсвічуванням передньої решітки, фарами Thor's Hammer
Елегантний дизайн екстер’єру Volvo EM90 з підсвічуванням передньої решітки, фарами Thor’s Hammer. Фото: Volvo Trucks
Задні ліхтарі Volvo EM90
Задні ліхтарі Volvo EM90. Фото: Volvo Trucks

Новий сегмент і нова аудиторія

EM90 є важливим доповненням до повністю електричного портфоліо Volvo Cars і допоможе компанії досягти своєї мети — стати виробником повністю електричних автомобілів до 2030 року. Автомобіль також відкриває новий сегмент і нову аудиторію для Volvo Cars, особливо в Китаї, найбільшому автомобільному ринку світу.

Volvo EM90 під час презентації
Volvo EM90 під час презентації. Фото: Volvo Trucks

EM90 підходить як для сімейного, так і для ділового використання, задовольняючи потреби клієнтів, які шукають безпеку, просторість, універсальність і комфорт в електромобілі преміумкласу.