MAN Engines розробила революційний двигун для сільськогосподарської техніки

MAN Engines розробила революційний двигун для сільськогосподарської техніки

Компанія MAN Engines, провідний виробник дизельних двигунів, оголосила про революційну інновацію: двигун внутрішнього згоряння на водні для позашляхової техніки.

Екологічно чисте рішення для сільськогосподарської техніки

Цей двигун може стати можливим рішенням для декарбонізації сільськогосподарської техніки, яка є одним з основних джерел викидів парникових газів у світі.

Водневий двигун базується на перевіреному MAN D3876, шестициліндровому дизельному двигуні з робочим об’ємом 16,8 літра. Двигун має потужність до 500 к.с. (368 кВт) і має високий крутний момент 2 600 Нм. Він працює на чистому водні, який впорскується в камеру згоряння і починає роботу за допомогою свічки запалювання. Єдиним вихлопним газом, що утворюється, є водяна пара, що робить роботу двигуна практично без шкідливих викидів.

Водневий двигун має близько 80% основних компонентів від дизельного двигуна, що дозволяє легко інтегрувати його в теперішні позашляховики, такі як трактори, комбайни або будівельні машини. Завдяки вдосконаленому процесу згоряння та встановленій системі очищення вихлопних газів, двигун також відповідає стандартам ЄС Stage V та Zero Emission Vehicle (ZEV).

Швидка готовність до виходу на ринок 

Компанія MAN Engines стверджує, що водневий двигун може бути готовий до виходу на ринок в короткі терміни, оскільки він не вимагає ніяких серйозних модифікацій чинної платформи дизельного двигуна. Двигун також може бути легко адаптований до різних застосувань і вимог замовника, оскільки він має модульну конструкцію і гнучку систему управління.

Щоб продемонструвати доцільність і продуктивність водневого двигуна, MAN Engines співпрацює з PistenBully, провідним виробником снігоприбиральної техніки. Наразі компанії вже працюють разом над розробкою снігоприбиральної машини на водневому двигуні.