Компанія Renault представила четверте покоління своєї флагманської моделі Master

Компанія Renault представила четверте покоління своєї флагманської моделі Master

Новий Master буде доступний з широким діапазоном силових агрегатів, від двигунів внутрішнього згоряння до повністю електричних версій Master E-Tech і навіть водневої моделі H2-Tech.

Ми вже знаємо про новий Reanult Master, що його нова мультиенергетична платформа пропонує ряд приводів: дизельні двигуни Blue dCi потужністю від 105 до 170 к. с. зі зниженим споживанням палива та викидами CO2, електродвигуни потужністю 96 або 105 кВт та батареї ємністю 40 кВт. або 87 кВт·год (останній забезпечує запас ходу понад 410 км за циклом WLTP), а також версія з водневим приводом.

Новий Reanult Master E-Tech
Новий Reanult Master E-Tech. Фото: Renault

Конструктори Renault анонсують зниження енергоспоживання електричної версії Master на 21% і зниження витрати палива на 1,5 л/100 км у версії з тепловим двигуном.

Новий Reanult Master
Новий Reanult Master. Фото: Renault

Крім того, двадцять технологічно передових систем допомоги водієві забезпечують оптимальний рівень безпеки, а інноваційна система активного гальмування підвищує ефективність гальмування незалежно від ваги вантажу, що транспортується. В електричних версіях такі функції: V2G — Vehicle To Grid і V2L — Vehicle To Load дозволяють живити зовнішні пристрої.

Vehicle To Grid і Vehicle To Load дають змогу живити зовнішні пристрої
В електричних версіях Reanult Master є функції Vehicle To Grid і Vehicle To Load, що дають змогу живити зовнішні пристрої. Фото: Renault

Новий Renault Master пропонує понад 40 версій кузова та багато варіантів переобладнання, збільшену вантажопідйомність і вантажний простір від 11 до 22 м3. Master буде доступний у версіях з переднім і заднім приводом, при цьому ширина вантажного відсіку і довжина його будуть одними з найбільших у цьому класі.

Новий Renault Master пропонує понад 40 версій кузова.
Новий Renault Master пропонує понад 40 версій кузова. Фото: Renault

Минулого року Renault випустила 121 798 Masters, які були продані в 50 країнах, хоча основним ринком залишається Європа, де було реалізовано близько 93 000 одиниць. 

Виробник повідомляє, що новий Master з’явиться у продажу в першій половині 2024 року.