Mobilize Bento: повністю електричний мінівен, розроблений для міських послуг

Mobilize Bento: повністю електричний мінівен, розроблений для міських послуг

Запланований до запуску у 2024 році, Mobilize Bento був розроблений на шляху до сталої мобільності для бізнес-клієнтів, які шукають компактний транспортний засіб для доставлення товарів.

Екологічно відповідальний автомобіль

Створений з використанням 50% перероблених матеріалів (при середньому показнику 15%), Bento — це повністю електричний одномісний мінівен із запасом ходу 140 км і максимальною швидкістю 80 км/год.

Mobilize Bento
Mobilize Bento

Bento має доступ до зон з наднизьким рівнем викидів, оскільки він CO2 нейтральний та безшумний.

Mobilize Bento
Mobilize Bento

Зарядний кабель, що кріпиться до автомобіля, може бути оснащений стандартним роз’ємом (для домашнього використання) або роз’ємом типу 2 (сумісний з громадськими точками зарядки на вулиці, в офісах або на автостоянках).

Комфортний та безпечний автомобіль

Bento оснащений подушкою безпеки, яка рідко зустрічається на квадроциклах, а також кондиціонером.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Скляні бічні двері навколо кабіни відкриваються вертикально, тому користувачі можуть вийти на правий бік дороги або проскочити між двома припаркованими автомобілями. Така архітектура також безпечніша для пішоходів і велосипедистів, оскільки не зазіхає на дорогу чи тротуари.

Інтер'єр Mobilize Bento
Інтер’єр Mobilize Bento

Практичний автомобіль з індивідуальним дизайном

Bento має вантажність 1 м3 (80 кг корисного навантаження) і закритий вантажний відсік, який можна конфігурувати кількома способами, щоб задовольнити потреби компаній, що надають місцеві послуги. Як кузов, так і вантажний відсік можуть бути налаштовані на замовлення.

Електромобіль Mobilize Bento
Електромобіль Mobilize Bento

Підключений автомобіль

Bento поставляється з вбудованою системою зв’язку, яка має важливе значення для управління корпоративними автопарками. Система в режимі реального часу завантажує певні дані про транспортний засіб, такі як стан заряду або місцеперебування, на захищений онлайн-сервер для пересилання на платформу управління автопарком компанії.

Bento також має цифровий ключ для доступу та запуску автомобіля, наприклад, зі смартфона, що полегшує спільне використання та ротацію транспортних засобів автопарку.