Mobilize Duo: новий компактний та простий електромобіль

Mobilize Duo: новий компактний та простий електромобіль

Mobilize Duo пропонує новий погляд на міську мобільність у той час, коли обмеження руху в центрах міст стають усе більш жорсткими.

Duo має електродвигун, розташований ззаду, який приводить у рух задні колеса. Він поставляється у двох версіях: з максимальною швидкістю 45 км/год, який у деяких країнах можна водити з 14 років без водійських прав та 80 км/год (що вимагає права класу В).

Запас ходу Duo становить 140 км, що добре підходить для їзди по місту та приміській місцевості.

Дизайн орієнтований на молодь

Натхненням для Duo послужили відеоігри в поєднанні з атмосферою 1980-х і 1990-х років, включаючи приладову панель, схожу на бумбокс.

Duo є надкомпактним (2,43 м завдовжки, 1,30 м завширшки, 1,46 см заввишки), що дає змогу йому маневрувати в містах і легко паркуватися.

Електромобіль побудований на основі трубчастої конструкції, з пластиковими (поліпропіленовими) кузовними панелями, що не фарбуються. Передній і задній бампери ідентичні, що дозволяє знизити витрати на виробництво й ремонт. Зернистість пластику на бамперах і спідницях спеціально розроблена для того, щоби зменшити ознаки зносу з часом і зробити подряпини непомітними.

Duo має світлодіодну систему з двома фарами спереду та смугою ззаду. Його корпус має антрацитово-сірий та помаранчевий кольори.

Двоє великих дверей відкриваються вгору (а не назовні), тому користувачі завжди можуть безпечно сідати та виходити з автомобіля. Така архітектура також безпечніша для пішоходів та велосипедистів, оскільки двері не відчиняються на дорогу чи тротуар.

Практичний і комфортний пасажирський салон

З двома сидіннями в тандемі, Duo має просторий, комфортний пасажирський салон, який повністю закритий, щоби захистити користувачів. Рульове колесо містить подушку безпеки, що є рідкістю для такого типу транспортних засобів.

Приладова панель Duo розроблена таким чином, щоби бути максимально простою та інтуїтивно зрозумілою. Екран приладів розташований в центрі, важіль коробки передач — ліворуч від керма, а праворуч — динамік і тримач для смартфона. Плюс порт USB-C для зарядки гаджетів.

По обидва боки переднього сидіння є два відсіки для зберігання, куди помістяться дві дорожні сумки. Заднє сидіння досить велике, щоби пасажир зростом 1,80 м міг зручно розміститися.

Два варіанти зарядки

Невеликий капот спереду забезпечує доступ до фіксованого зарядного проводу Duo, який може мати стандартний роз’єм або роз’єм Type 2. Роз’єми Type 2 сумісні з більшістю громадських зарядних станцій на дорогах, на території компанії або на автостоянках, а стандартні роз’єми переважно використовуються для зарядки автомобілів у домашніх умовах і не вимагають спеціальних фітингів.

Bento — зручний мікровен на кожен день

Bento, вантажна версія Duo, має такий самий зовнішній вигляд і призначена для професійних клієнтів, яким потрібен компактний повністю електричний транспортний засіб для надання послуг на останніх кілометрах.

Bento має закритий багажник ззаду замість пасажирського сидіння. Він знаходиться в оптимальному положенні й забезпечує майже 700 літрів корисного об’єму.

Багажник виготовлений із ротоформованого сірого пластику в крапинку й має двоє асиметричних дверей, що відкриваються на 140 градусів. Люк також дозволяє перевозити довгі предмети з правого боку водія. Для задоволення різноманітних потреб професіоналів будуть доступні додаткові зручності в салоні (наприклад, стелажі для інструментів).

Як і Duo, Bento матиме кузов антрацитово-сірого та помаранчевого кольорів, включаючи кастомізовані поверхні.