Volta Trucks буде використовувати зарядну інфраструктуру Siemens для своїх вантажівок

Volta Trucks буде використовувати зарядну інфраструктуру Siemens для своїх вантажівок

Компанії Volta Trucks та Siemens мають намір спільно надавати клієнтам Volta Trucks зарядну інфраструктуру eMobility.

Volta Trucks, виробник електричних комерційних автомобілів і Siemens Smart Infrastructure, лідер в області електрифікації, домовилися про співпрацю з надання зарядної інфраструктури eMobility для клієнтів Volta Trucks.

Це включає апаратне та програмне забезпечення, необхідне для експлуатації інфраструктури зарядки та розподілу електроенергії для автопарків Volta Zero. Клієнти Volta Trucks також отримають доступ до платформи управління продуктивністю Siemens. Цей підхід до оптимізації ґрунтується на передових аналітичних та імітаційних моделях і враховує такі фактори, як робочі цикли автопарку, час зарядки, термін служби акумуляторів, оптимальне використання та витрати, а також управління активами.

Volta Zero — це перший у світі повністю електричний 16-тонний комерційний автомобіль, призначений для міських перевезень. Вантажівка була спроєктована з нуля. Його електрична трансмісія є основою інноваційного підходу до дизайну кабіни, що забезпечує кращу видимість для водія та підвищує безпеку для інших учасників дорожнього руху.