Renault Kangoo стає електричним

Renault Kangoo стає електричним

Світова прем’єра Renault Kangoo E-Tech Electric відбудеться 17 жовтня на Паризькому автосалоні.

Після безперервної модернізації та вдосконалення протягом багатьох років, Renault Kangoo вперше у своїй історії доступний у версії E-Tech Electric.

Абсолютно новий Kangoo E-Tech Electric оснащується всіма практичними функціями, обладнанням для безпеки та комфорту, як і версія з двигуном внутрішнього згоряння.

Зовні Kangoo як і раніше має горизонтальний ребристий капот і вражаюче вертикальну передню частину, з решіткою радіатора, в якій знаходиться розетка для зарядки позаду логотипу.

В інтер’єрі з’явилася нова панель приладів (у деяких версіях з темним матовим покриттям). Кабіна стала зручнішою, а водійське сидіння – ергономічнішим.

Нова літій-іонна батарея має 45 кВт·год повністю корисної ємності й складається з 8 автономних модулів, які легко ремонтуються. Kangoo E-Tech Electric може проїхати до 285 км (цикл WLTP), що є достатнім для більшості повсякденних потреб.

Новий Kangoo оснащується двигуном потужністю 90 кВт, що видає 245 Нм миттєво. Режим Eco, що обмежує максимальну швидкість (110 км/год) та потужність (56 кВт), оптимізує запас ходу.

Традиційна гідравлічна гальмівна система оснащена системою ARBS (адаптивна рекуперативна гальмівна система), яка забезпечує максимальну регенерацію енергії.

Kangoo E-Tech Electric поставляється з 2 системами зарядки акумуляторів на вибір:

  • 3-фазний зарядний пристрій змінного струму потужністю 11 кВт для домашнього використання.
  • Швидкісний зарядний пристрій змінного струму потужністю 22 кВт, що дозволяє зарядити батарею з 5% до 80% за 2 години 30 хвилин, та зарядний пристрій постійного струму потужністю 80 кВт, що дозволяє відновити 170 км пробігу приблизно за 30 хвилин.

Підключений до громадської зарядної станції потужністю 11 кВт, Kangoo E-Tech Electric поповнить заряд батареї з 15% до 80% за 2 години 40 хвилин; на настінній зарядці потужністю 7,4 кВт він зробить це з 15% до 100% менш ніж за 6 годин.

Новий Kangoo E-Tech буде представлений на Паризькому автосалоні 17 жовтня. Клієнти можуть розміщувати замовлення з листопада, а поставки прибудуть на початку 2023 року.