Ford завершує виробництво серії GT останньою моделлю Ford GT LM Edition 2022

Ford завершує виробництво серії GT останньою моделлю Ford GT LM Edition 2022

Компанія Ford оголосила про випуск останньої моделі Ford GT третього покоління. Ford GT LM Edition 2022 року присвячений єдиному американському гоночному автомобілю-переможцю Ле-Мана, який переміг у 2016 році.

«Завдяки інноваційним матеріалам, дизайну та інженерії, Ford GT не схожий на будь-який інший серійний суперкар, — сказав Марк Рашбрук, глобальний директор Ford Performance Motorsports. «Закриваючи цю главу в історії дорожнього Ford GT, версія GT LM Edition дала нам можливість вкласти ще більше душі та серця в гоночний автомобіль, віддавши данину поваги нашій перемозі в Ле-Мані у 2016 році».

Ford GT залишається ексклюзивним автомобілем, а ці останні 20 суперкарів спеціальної серії зроблять його ще більш привабливим для колекціонування. Поставки Ford GT LM Edition завершального 2022 модельного року розпочнуться цієї осені, а виробництво завершиться наприкінці цього року.

Екстер’єр у стилі гоночної лівреї, асиметричний дизайн інтер’єру

Кузов із вуглецевого волокна, вкритий зовнішньою фарбою Liquid Silver, лімітована серія Ford GT LM має унікальне оздоблення в червоному або синьому кольорі, на честь червоно-синьої гоночної лівреї переможця Ле-Мана № 68 Ford GT.

Клієнти можуть обрати червоний або синій вуглепластик, який підкреслює нижню аеродинаміку суперкара. Відкриті глянцеві 20-дюймові карбонові диски з відповідними червоними або синіми внутрішніми акцентами, а також титанові гайки з наконечниками та гальмівні супорти Brembo®, пофарбовані в чорний колір, ще більше модернізують цей пакет.

Унікальною особливістю Ford GT LM є подвійна вихлопна система з титану, надрукована на 3D-принтері. Під капотом — 660-сильний турбо двигун EcoBoost®. Над наконечниками також надруковано титановий значок GT LM.

У салоні Ford GT LM Edition представлені унікальні елементи оздоблення, включаючи сидіння з вуглецевого волокна, обтягнуті тканиною Alcantara®. Панель приладів обтягнута шкірою та алькантарою кольору Ebony. Карбонове волокно проникає в салон, з’являючись на консолі, вентиляційних решітках і нижніх А-стійках із матовим покриттям.

Роблячи Ford GT LM Edition особливим, команда Ford Performance шукала способи втілити дух фінішу на подіумі Ле-Мана в кожному дорожньому автомобілі.

Результат: команда знайшла двигун гоночного автомобіля Ford GT (№ 69), що посів третє місце у 2016 році, подрібнила колінчастий вал на порошок та розробила унікальний сплав, який був використаний для 3D-друку значка приладової панелі для кожного з 20 суперкарів спеціальної серії.