Volvo поставить 20 електричних вантажівок для Amazon

Volvo поставить 20 електричних вантажівок для Amazon

Компанія Volvo Trucks до кінця року поставить повністю електричні вантажівки для компанії Amazon в Німеччині. Очікується, що 20 Volvo FH Electric будуть проїжджати більше мільйона кілометрів доріг щорічно, заправляючись електрикою замість дизельного палива.

Для Amazon ці вантажівки відіграватимуть ключову роль в електрифікації великих відстаней та перевезенні важких вантажів.

«Великі гравці транспортного бізнесу відіграють ключову роль у керівництві зусиллями галузі щодо зниження вуглецевого сліду. Тому я рада, що Amazon співпрацює з нами, щоби допомогти скоротити їх викиди при виконанні більш тривалих і важких транспортних завдань», — говорить Джессіка Сандстрем, старший віцепрезидент з управління продуктами Volvo Trucks.

Volvo Trucks розпочала серійне виробництво великовантажних електричних вантажівок у вересні цього року. Електричні версії Volvo FH, Volvo FM і Volvo FMX — відіграватимуть важливу роль у досягненні глобальної мети Volvo Trucks, згідно з якою до 2030 року 50 % всіх нових вантажівок будуть працювати на акумуляторах або паливних елементах. Ці електровантажівки можуть працювати при загальній вазі 44 тонни, і три згадані моделі становлять близько двох третин продажів компанії.

Для Amazon ці вантажівки замінять свої дизельні аналоги та відіграватимуть ключову роль в ініціативах з електрифікації її транспортного ланцюга.

Факти про Volvo FH Electric

  • Ємність акумулятора: 540 кВт­·год
  • Вихідна потужність: 490 кВт безперервної потужності
  • Запас ходу становить до 300 км, але Volvo FH Electric може подолати до 500 км протягом звичайного робочого дня, якщо додати додатково підзарядитися, наприклад, під час обідньої перерви.

Факти про модельний ряд електричних вантажівок Volvo

  • Volvo Trucks пропонує шість повністю електричних вантажівок, призначених для виконання різних транспортних завдань.
  • Моделі Volvo FH, FM і FMX Electric мають повну масу до 44 тонн. Продажі в Європі тривають, а серійне виробництво розпочалося у вересні 2022 року.
  • Виробництво Volvo FL та FE Electric, призначених для міських перевезень та вивозу сміття, розпочалося в Європі ще у 2019 році.
  • Виробництво Volvo VNR Electric для Північної Америки розпочалося у 2020 році.