Daimler Truck: 20 електричних вантажівок Freightliner eCascadia вийшли на дороги для перевезення кока-коли Reyes

Daimler Truck: 20 електричних вантажівок Freightliner eCascadia вийшли на дороги для перевезення кока-коли Reyes

Дочірня компанія Daimler Truck AG, Daimler Truck North America офіційно поставила компанії Reyes Coca-Cola Bottling (RCCB) 20 акумуляторних тягачів Freightliner eCascadia класу 8 з нульовим рівнем викидів. 

Це значне поповнення каліфорнійського автопарку RCCB знаменує собою важливу віху в галузі екологічно безпечних великовантажних перевезень, зміцнюючи прихильність до екологічних практик в Дауні, штат Каліфорнія.  

eCascadia, що працюють на 100-відсотковій електричній тязі від бака до коліс, скоротять споживання дизельного пального на 150 000 літрів щорічно. Це відповідає ініціативі RCCB щодо скорочення викидів вуглецю на 30% до 2030 року. 

RCCB покладається виключно на 20 зарядних станцій Detroit eFill на своєму об’єкті в Дауні, доповнених системою управління зарядними пристроями Detroit Charger Management System. 

Система eCascadia Freightliner розроблена для тягачів з нульовим рівнем викидів, пропонуючи швидке заряджання від 2,5 до 3 годин для 80-відсоткової місткості. Завдяки різноманітним варіантам акумуляторів і ведучих осей, вони забезпечують запас ходу близько 249, 354 або 370 км, що робить їх придатними для коротких регіональних маршрутів з можливістю зарядки в депо. 

Крім того, приділяється особлива увага безпеці завдяки пакету Detroit Assurance, включаючи систему активного гальмування Active Brake Assist 5, яка ідеально підходить для логістики останньої милі, регіональної дистрибуції, евакуації та складських операцій.