Toyota виводить на ринок Японії нову модель Crown Sport PHEV

Toyota виводить на ринок Японії нову модель Crown Sport PHEV

Toyota представляє доповнення до свого відомого модельного ряду Crown — гібридний електромобіль спортивного типу, що підключається до електромережі (PHEV).

Загальні відомості про Crown Sport PHEV

Зберігаючи красивий дизайн, який резонує з почуттями, модель Sport PHEV обіцяє водіям більш спортивні відчуття завдяки ексклюзивному обладнанню, що дозволяє людині повніше відчути радість від водіння.

Crown Sport PHEV
Crown Sport PHEV

Крім того, оснащений літій-іонною батареєю великої ємності, PHEV забезпечує запас ходу в режимі BEV, придатний для повсякденного використання.

Crown Sport PHEV

Crown Sport PHEV з 2,5-літровим двигуном, що працює в парі з електродвигуном, розвиває максимальну потужність 301 к.с. Запас ходу в режимі BEV становить 90 км, а економія пального в гібридному режимі — 20,3 км/год. З 55-літровим паливним баком заявлений загальний запас ходу складає 1 200 км.

Crown Sport PHEV

Ця модель також оснащена функцією швидкого заряджання. Завдяки швидкій зарядці акумулятор може досягти близько 80 відсотків своєї повної ємності за 38 хвилин, що забезпечує значну економію часу порівняно зі стандартною зарядкою за допомогою зарядного кабелю на 200 В.

Дизайн інтер’єру

Інтер’єр Sport PHEV вирізняється розкішною чорною та чуттєвою червоною асиметричною колірною гамою для водійського та переднього пасажирського сидінь. Ця колірна гама додає драйву під час водіння та підкреслює індивідуальність і спортивність автомобіля. 

Crown Sport PHEV

Крім того, поєднання тканини салону з нещодавно розробленим матеріалом, що світиться, дозволило досягти як сильного затінення, так і яскравого забарвлення. 

Передні та задні ремені безпеки також мають червоне забарвлення. Автомобіль оснащений спортивними сидіннями, які міцно підтримують водія.

Crown Sport PHEV