Hyundai Motor представила новий Bayon зі сміливим і міцним дизайном

Hyundai Motor представила новий Bayon зі сміливим і міцним дизайном

Широкий перелік інтелектуальних функцій зв’язку та безпеки, які виділяють новий Bayon в сегменті B-SUV, також був вдосконалений завдяки оновленню інтер’єру та технологій.

Виразний дизайн та суровий вигляд

Новий Bayon може похвалитися гострим і виразним дизайном, виконаним у кузові типу кросовер позашляховик, розробленому спеціально для Європи. 

Hyundai Bayon
Hyundai Bayon

Передня світлодіодна панель DRL (денні ходові вогні) була інтегрована для створення світлового підпису Seamless Horizon. Форма та візерунок переднього бампера, а також решітка радіатора були вдосконалені для створення більш сміливого та суворого вигляду.

Hyundai Bayon

Задня частина має оновлений бампер, а також 16- та 17-дюймові колісні диски нового дизайну. Bayon отримав високу оцінку за стильний дизайн, який виділяє його з натовпу, завдяки несподіваним пропорціям, що привертають увагу, та яскравим графічним елементам. 

Hyundai Bayon

Спереду нещодавно розроблена решітка відкривається внизу, створюючи міцну стійку. Збоку динамічне плече забезпечує клиноподібний вигляд. Ззаду стрілоподібні ліхтарі підкреслюють динаміку стійок, створюючи широку позицію завдяки своєму віддаленому розташуванню. 

Загалом, кутові лінії, трикутні форми та горизонтальні лінії як в кузові, так і у світловій архітектурі підкреслюють ширину та надають Bayon сильного, сучасного вигляду. 

Hyundai Bayon

Всього доступно дев’ять кольорів екстер’єру, включаючи чотири нові кольори: Lumen Grey Pearl, Meta Blue Pearl, Lucid Lime Metallic та Vibrant Blue Pearl. Опціональний двоколірний дах у кольорі Phantom Black також доступний з декількома кольорами екстер’єру.

Удосконалені можливості та передові технології

Відповідно до клієнтоорієнтованого підходу Hyundai, новий Bayon пропонує передові технології зв’язку. Його найсучасніша цифрова кабіна та першокласні інформаційно-розважальні функції стали ще кращими. 


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Тепер клієнти отримують вигоду від 4,2-дюймового РК-дисплея та 10,25-дюймового аудіовізуального навігаційного екрана (AVN) в стандартній комплектації. 

Hyundai Bayon. Салон

Новий Bayon продовжує пропонувати функції, які вже були популярні в попередній версії, такі як опціональний 10,25-дюймовий цифровий кластер, що налаштовується, з різною графікою залежно від режиму руху, Apple CarPlay й Android Auto, бездротовий зарядний пристрій і останнє оновлення програмної системи Bluelink®.

Покращене освітлення салону

Новий Bayon вирізняється просторим, добре освітленим салоном, в якому особлива увага приділяється максимальному комфорту передніх і задніх пасажирів, а також великим багажником.

Hyundai Bayon. Салон

Оновлена модель замінила лампи розжарювання на світлодіодні технології для покращення освітлення в салоні. Завдяки опціональним світлодіодним лампам Room/Map та Sunvisor, а також має опцію багатоколірного переднього освітлення, що дозволяє пасажирам регулювати колір освітлення салону відповідно до свого настрою.

Hyundai Bayon. Салон

Сучасна система безпеки

Ряд функцій напівавтономного водіння вигідно відрізняють новий Bayon, найменшого представника сімейства позашляховиків Hyundai. 

Система стеження за смугою руху (LFA) допомагає утримувати автомобіль в центрі. Система запобігати зіткненню (FCA) спочатку подає звуковий сигнал, а потім, за необхідності, застосовує гальма. Ця функція містить виявлення автомобілів, пішоходів і велосипедистів. 

Інша вдосконалена функція, інтелектуальний круїз-контроль на основі навігації (NSCC), використовує дані з навігаційної системи автомобіля для автономного регулювання швидкості під час руху по шосе або швидкісній дорозі.

Система запобігання зіткненням у сліпих зонах (BCA) використовує кілька датчиків, розташованих навколо автомобіля, для моніторингу поворотів, і в разі виявлення іншого транспортного засобу на зовнішніх дзеркалах з’являється візуальне сповіщення. За необхідності BCA вмикає диференціальне гальмо, щоб уникнути зіткнення або зменшити пошкодження від удару. 

Bayon також має кілька функцій, які м’яко перенаправляють увагу водія, коли він втрачає фокус. Система попередження про порушення уваги водія (DAW) аналізує манеру водіння, щоб допомогти виявити сонливість або відволікання водія.

Тепер Bayon оснащений системою eCall другого покоління на базі мережі 4G, яка автоматично сповіщає екстрені служби про спрацювання подушок безпеки в разі аварії. Крім того, пасажири також можуть активувати цю функцію натисканням кнопки.