Volvo Trucks представляє нову вантажівку Volvo VNL

Volvo Trucks представляє нову вантажівку Volvo VNL

Volvo Trucks випустила абсолютно нову модель Volvo VNL в Північній Америці, щоб встановити нові галузеві стандарти у важких вантажних перевезеннях.

Оптимізована аеродинаміка та нові технології

Новий Volvo VNL класу 8 створений для того, щоб відповідати викликам і вимогам північноамериканського ринку та трансформувати досвід водіння в цьому сегменті. 

Оптимізована аеродинаміка та нові технології дозволили підвищити паливну ефективність на 10%. Ця абсолютно нова вантажівка має наступне покоління вдосконалень для підвищення споживчої цінності, продуктивності водія, безпеки та екологічності.

Новий Volvo VNL базується на новій платформі для всіх майбутніх технологій, включаючи акумуляторні батареї, паливні елементи та двигуни внутрішнього згоряння, що працюють на поновлюваних видах палива. Перша 24-вольтова електрична інфраструктура в північноамериканському вантажному транспорті та функції активної безпеки, впроваджені в цьому новому поколінні вантажівок Volvo, стануть стандартом для майбутньої комерціалізації повністю автономних вантажівок.

Покращена паливна ефективність 

Аеродинамічний опір має великий вплив на паливну ефективність вантажівки. Обтічна та більш кутова, клиноподібна конструкція кабіни нового Volvo VNL, а також оновлене лобове скло є ключовими факторами для досягнення до 10% покращення паливної ефективності. Додаткові аеродинамічні переваги були досягнуті завдяки інтеграції вигнутого та скріпленого лобового скла, збільшеним зазорам навколо зон турбулентного повітря, а також зменшеному зазору між причепом та кабіною.

Новий Volvo VNL оснащений двигуном D13 останнього покоління, який забезпечує підвищену паливну ефективність, продуктивність і довговічність. Двигун D13 доступний у чотирьох варіантах потужності від 405 до 500 к.с. і трьох варіантах крутного моменту від 2370 до 2640 Нм.

Покращені функції безпеки

З новою вантажівкою пропонується цілий ряд нових систем активної безпеки, включаючи Volvo Active Driver Assist Plus з функцією Pilot Assist, яка забезпечує активне центрування в смузі руху. Ця система працює на базі динамічного рульового управління Volvo Dynamic Steering, яке покращує маневрування на всіх швидкостях, включаючи більш контрольоване рушання заднім ходом, і підвищує стійкість на всіх швидкостях руху.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Найкращі у своєму класі системи пасивної безпеки, що пропонуються в новому Volvo VNL, містить в собі новітнє лобове скло, яке покращує огляд для водія, підвищує безпеку та зменшує шум вітру в кабіні.

Кабіна нового Volvo VNL розроблена відповідно до провідних стандартів краш-тестів Volvo Trucks і буде доступна з першою в північноамериканській промисловості бічною шторкою безпеки, вбудованою в кабіну з боку водія і пасажира.

Продажі нової вантажівки Volvo VNL розпочнуться в найближчі місяці з виробництва на заводі Volvo Trucks New River Valley в Дубліні, штат Вірджинія.