Volvo представила нову вантажівку серії FH Aero

Volvo представила нову вантажівку серії FH Aero

Модельний ряд вантажівок Volvo FH поповнився новим представником — Volvo FH Aero, який виходить на новий рівень енергоефективності завдяки аеродинамічному дизайну та інноваційним функціям.

Модель доступна в чотирьох варіантах, серед яких версія на біопаливі та відзначена нагородами електрична версія.

Volvo FH Aero Electric, FH Aero, FH16 Aero і FH Aero з газовим двигуном
Volvo FH Aero Electric, FH Aero, FH16 Aero і FH Aero з газовим двигуном. Фото: Volvo Trucks

Завдяки покращеній аеродинаміці та новітнім технологіям Volvo, як-от система оглядових камер Camera Monitor System, нова модель FH Aero може скоротити споживання енергії та викиди шкідливих речовин на 5 відсотків.

Відзначена нагородою International Truck of the Year 2024 вантажівка Volvo FH Electric також буде доступна в енергоефективній версії Aero, яка доповнить наявний широкий асортимент електричних вантажівок. Крім того, Volvo FH16 стане найпотужнішою вантажівкою в галузі завдяки новому ефективному двигуну потужністю 780 к. с. для виконання найскладніших завдань.

Volvo FH16 Aero 780 к.с.
Volvo FH16 Aero 780 к.с.. Фото: Volvo Trucks

Нові моделі вантажівок Aero поступово виходитимуть на ринки протягом 2024–2025 років у чотирьох версіях: FH Aero, FH Aero Electric, FH Aero з газовим двигуном і FH16 Aero.

Volvo FH Aero Electric
Volvo FH Aero Electric. Фото: Volvo Trucks

Оптимальна ефективність використання пального завдяки аеродинамічному дизайну

Передня частина кабіни Volvo FH Aero подовжена на 24 см порівняно зі звичайною Volvo FH. Завдяки цьому вдалося зробити кабіну вантажівки аеродинамічнішою. Краща аеродинаміка не лише зменшує споживання пального, але й підвищує стійкість у вітряну погоду.

Volvo FH Aero
Volvo FH Aero. Фото: Volvo Trucks

Покращена аеродинаміка моделі FH Aero Electric також сприяє кращим властивостям вільного кочення. Це дає змогу рекуперувати більше енергії під час гальмування або спуску, щоб використати її для наступного прискорення чи підйому.

Аеродинамічна кабіна Volvo FH Aero Electric
Аеродинамічна кабіна Volvo FH Aero Electric. Фото: Volvo Trucks

Новий сучасний дизайн моделі FH Aero вирізняється сміливим, великим і впізнаваним логотипом Volvo Iron Mark — найбільшим на вантажівках Volvo, а також логотипом Volvo Spread Word Mark, який чітко сигналізує, що це найновіша модель від Volvo Trucks.

Новий сучасний дизайн кабіни Volvo FH16 Aero
Новий сучасний дизайн кабіни Volvo FH16 Aero. Фото: Volvo Trucks

Вищий рівень безпеки й ефективності завдяки камерам замість дзеркал

Нова надсучасна система оглядових камер Camera Monitor System значно покращує аеродинаміку та підвищує рівень безпеки.

Camera Monitor System Volvo FH Aero
Camera Monitor System Volvo FH Aero. Фото: Volvo Trucks

Це рішення замінює традиційні зовнішні дзеркала заднього виду й відкриває широке поле огляду, що сприяє безпеці водія вантажівки та інших учасників дорожнього руху.  

Інетр'єр Volvo FH Aero
Інетр’єр Volvo FH Aero. Фото: Volvo Trucks

Система камер поліпшує оглядовість під час дощу, у темряві, під прямими сонячними променями та в тунелях. Якщо до вантажівки під’єднано причіп, система камер допоможе стежити за ним під час поворотів завдяки функції панорамування.

Інетр'єр Volvo FH Aero вночі
Інетр’єр Volvo FH Aero вночі. Фото: Volvo Trucks

Інші особливості нового Volvo FH Aero

Технологія I-See від Volvo, удосконалена для зниження споживання енергії та викидів вуглекислого газу, використовує хмарну топографічну карту, щоб оптимізувати стиль водіння та збільшити час руху в режимі круїз-контролю. Це не лише заощаджує енергію, але й допомагає водієві менше втомлюватися.

Volvo FH Aero Electric
Volvo FH Aero Electric. Фото: Volvo Trucks

Оновлені гальма із запатентованими гальмівними дисками з нульовим опором покращують гальмівні властивості, а також зменшують споживання енергії та викиди.

Оновлена зручна інформаційно-розважальна система з можливістю налаштування відповідно до своїх потреб. Удосконалена аудіосистема з шістьма високоякісними динаміками преміумкласу, новим підсилювачем і сабвуфером для надпотужного звучання.

інформаційно-розважальна система Volvo FH Aero
інформаційно-розважальна система Volvo FH Aero. Фото: Volvo Trucks

Нова інтегрована навігаційна система з покращеними й автоматично оновлюваними картами, адаптованими спеціально для використання на вантажівках, забезпечує ефективну доставку вантажів.

Оновлення інтер’єру, зокрема вбудована мікрохвильова піч та роз’єми USB-C.

Мікрохвильова піч в кабіні Volvo FH Aero
Мікрохвильова піч в кабіні Volvo FH Aero. Фото: Volvo Trucks

Нова послуга «Моніторинг шин» надає власнику повну інформації про шини вантажівки та причепа через портал Volvo Connect та зменшує ризик несподіваних проблем із ними.

Вантажівка Volvo FH зі стандартною неподовженою кабіною буде також доступна для України.