Перший погляд на розкішний новий електричний Jeep Wagoneer S

Перший погляд на розкішний новий електричний Jeep Wagoneer S

Бренд Jeep поділився подробицями про свій перший у світі повністю електричний позашляховик, надаючи перший погляд на інтер’єр нового Jeep Wagoneer S. 

Перший у галузі сучасний позашляховик — культовий Jeep Wagoneer 1963 року — вирізнявся розкішним інтер’єром, високоякісними матеріалами та преміальним оснащенням.

Побудований на абсолютно новій, гнучкій платформі STLA-Large, розробленій на базі BEV, Jeep Wagoneer S може похвалитися високими показниками продуктивності. 

В інтер’єрі нового Jeep Wagoneer S преміальні технології інтегровані з виготовленими ремісничими деталями. Вишукані матеріали та дизайнерські елементи включають індивідуальний центр керування з унікальним перемикачем Selec-Terrain та освітлення з можливістю вибору кольору, а також динамічне освітлення навколишнього середовища.


Вам сподобається: Jeep Compass MY24: нова епоха пригод


Jeep Wagoneer S також матиме стандартний двокамерний панорамний дах і, розширюючи ексклюзивну співпрацю бренду Jeep з McIntosh, пропонуватиме вишукано налаштовану, ексклюзивну для сегмента, 19-динамічну флагманську аудіосистему преміумкласу McIntosh.