Презентація BMW M4 GT3 EVO: BMW M Motorsport робить успішну модель ще кращою

Презентація BMW M4 GT3 EVO: BMW M Motorsport робить успішну модель ще кращою

Версія EVO, яка була представлена напередодні 24 годин Нюрбургринга (Німеччина) в шоу-румі M на кільцевому бульварі візьме участь у перегонах, починаючи з сезону 2025 року.

Ключем до оптимізації BMW M4 GT3 для інженерів BMW M Motorsport став інтенсивний діалог з командами та гонщиками, адже тільки знаючи, що потрібно клієнтам для оптимального керування автомобілем класу GT, можна ідеально адаптувати його до їхніх потреб. 

Таким чином, при створенні BMW M4 GT3 EVO основна увага приділялася не стільки чистим характеристикам, скільки таким аспектам, як керованість, економічність і надійність. У випробуваннях брали участь гонщики BMW M Йенс Клінгманн (GER), Бруно Шпенглер (CAN) та Аугусто Фарфус (BRA). Ціна автомобіля становить 578 000 євро.

Детальніше про пакет EVO для BMW M4 GT3

Зовні на BMW M4 GT3 EVO помітні зміни шасі, яке вже не традиційно пофарбоване, а покрите значно світлішим катодним покриттям. Зменшені аеродинамічні дзеркала, збільшені повітрозабірники на передніх колісних арках та змінений діапазон регулювання заднього антикрила забезпечують більшу аеродинамічну ефективність.

Нові стабілізатори поперечної стійкості на передній і задній осях, більші за розміром задні гальмівні диски, а також набагато тонший і легший у регулюванні диференціал забезпечують менший знос шин і гальм, а отже, кращу і стабільнішу керованість.

Передні та задні фари в дизайні LCI також є новими.

Дизайн «Inception» об’єднує теми цифровості та розмірності у сміливу, висококонтрастну мозаїку. З різних поглядів знакові кольори M з’являються в тій самій послідовності, що й у логотипі M: світло-блакитний зліва, темно-синій посередині та червоний справа, але тепер у трьох екструдованих, піксельних розмірах.