Декарбонізація вантажного транспорту: HHLA впроваджує нові електричні вантажівки

Декарбонізація вантажного транспорту: HHLA впроваджує нові електричні вантажівки

Компанія Hamburger Hafen und Logistik AG (HHLA) ввела в експлуатацію перші дві вантажівки з електричним приводом у власному експедиторському центрі Container-Transport-Dienst GmbH (CTD).

Ці екологічно чисті вантажівки є частиною стратегії сталого розвитку HHLA, яка спрямована на прискорення декарбонізації логістичних ланцюгів та надання клієнтам більш екологічних транспортних рішень.

Спочатку CTD використовуватиме нові електронавантажувачі для перевалки контейнерів у порту Гамбурга і проведе їх всебічне тестування. В рамках цих випробувань будуть зібрані дані, які нададуть HHLA важливу інформацію для потенційних закупівель наступних електровантажівок. Зокрема, це стосується даних про ефективне використання вантажівок у порту Гамбурга та виконання циклів заряджання.

Електричні вантажівки Volvo FH, які нещодавно були визнані «Вантажівкою року 2024», характеризуються високою якістю та надійністю як комерційні транспортні засоби для логістичних перевезень. Вони також можуть похвалитися великим запасом ходу, що дозволяє їм долати відстань від 260 до 340 кілометрів при повному завантаженні. Вантажівки оснащені батареєю ємністю 540 кВт-год і максимальною потужністю заряду 250 кВт. Спочатку вони заряджатимуться за допомогою громадської зарядної інфраструктури.