Представлено абсолютно новий BMW 1 Series

Представлено абсолютно новий BMW 1 Series

BMW 1 Series отримала своє четверте модельне покоління. Завдяки динамічному дизайну, повністю оновленій лінійці приводів та значно вдосконаленій технології шасі, новий BMW 1 Series ще раз підкреслив свою репутацію найспортивнішого автомобіля в конкурентному середовищі.

Його прогресивний характер також відображається в оновленому інтер’єрі, розширеному асортименті автоматизованих систем водіння і паркування, новому BMW iDrive з функцією QuickSelect та інноваційних цифрових сервісах на базі BMW Operating System 9.

BMW 120

Нове покоління моделі також буде вироблятися на заводі BMW Group в Лейпцигу. Її вихід на ринок запланований на жовтень 2024 року. Найважливішим регіоном збуту є внутрішній ринок Німеччини. Крім інших європейських країн, до п’ятірки найбільших ринків збуту нового BMW 1 Series входить Японія.

Дизайн екстер’єру: динамічна передня частина і фірмові пропорції BMW

Спортивна аура BMW 1 Series підкреслюється в останньому поколінні моделі типовими для BMW пропорціями: довгий капот, пасажирське місце, розташоване далеко позаду, динамічно спадаюча лінія даху та потужна задня частина. Розміри п’ятидверної моделі порівняно з попередником змінилися лише незначно. Зовнішня довжина нового BMW 1 Series збільшилася на 42 міліметри до 4 361 міліметра, а колісна база становить 2 670 міліметрів. Ширина автомобіля становить 1 800 міліметрів, а висота збільшилася на 25 міліметрів до 1 459 міліметрів.

BMW 120

Широка, нахилена вперед радіаторна решітка BMW має інноваційну структуру з вертикальних і діагональних ламелей. Стандартні світлодіодні фари мають яскраві вертикальні елементи для денних ходових вогнів і покажчиків поворотів. Опціонально доступні адаптивні світлодіодні фари з матричним дальнім світлом без відблисків, функцією освітлення поворотів і синіми акцентами.

BMW 120

Боковий вигляд нового BMW 1 Series характеризується динамічною клиноподібною формою та пласкою графікою вікон, що звужується до задньої частини. Стандартна глянцева лінія Shadow Line BMW Individual містить графічний елемент із цифрою 1 в контрповороті Hofmeister на С-стійці. Довгий спойлер на даху й бічні дефлектори повітря підкреслюють витягнутий силует. Вертикальні відбивачі й чорна вставка в стилі дифузора додають потужного вигляду задньому бамперу. Вражаючі задні ліхтарі, що складаються з двох частин, продовжують волю в бічних частинах.

BMW 120

Новий BMW 1 Series — перша модель у модельному ряді бренду, яка доступна з опціональним контрастним забарвленням даху. Чорне глянцеве покриття додає автомобілю спортивного вигляду.

BMW M — автомобіль з індивідуальним характером

Опціональний пакет M Sport Package та опціональне обладнання M Sport Design, доступне з моменту виходу на ринок Європи, роблять новий BMW 1 Series ще більш динамічним. Його специфічні особливості дизайну M включають великі повітрозабірники на передньому бампері, яскраво виражені бічні спідниці та тривимірний елемент дифузора на задньому бампері.

BMW M135 xDrive

Очолює модельний ряд BMW M135 xDrive зі значно покращеними експлуатаційними характеристиками. Модель BMW M оснащена чотирициліндровим двигуном потужністю 221 кВт/300 к.с., має адаптивне шасі M зі спортивним рульовим керуванням та інтелектуальним повним приводом у стандартній комплектації і розганяється з нуля до 100 км/год за 4,9 секунди.

BMW M135 xDrive

Зовні решітка радіатора M з горизонтальними планками, накладки зовнішніх дзеркал M і чотири вихлопні труби роблять його миттєво впізнаваним як топмодель. Ексклюзивно для BMW M135 xDrive пропонується пакет M Technology Package з особливими компонентами підвіски, заходами щодо жорсткості та полегшення ваги, гальмівною системою M Compound та 19-дюймовими кованими легкосплавними дисками. Спортивний пакет M Sport Package Pro і специфічні для кожної моделі деталі BMW M Performance Parts також доступні для всіх версій нового BMW 1 Series.

BMW M135 xDrive

Спортивна атмосфера преміумкласу, салон без шкіри

Новий дизайн салону нового BMW 1 Series, який у стандартній комплектації повністю позбавлений шкіри, пропонує сучасну атмосферу преміумкласу зі спортивними акцентами та великим простором для п’яти пасажирів. Сидіння нового дизайну забезпечують високий рівень комфорту для тривалих поїздок.

Опціонально доступні спортивні сидіння у версії Econeer із чохлами та оббивкою з переробленого поліестеру та спортивні сидіння M. У версії Veganza також доступні перфоровані поверхні сидінь, які за своїми властивостями нагадують шкіру. Оздоблення Veganza/Alcantara є частиною спортивного пакета M Sport Package і стандартним оснащенням BMW M135 xDrive.

Повністю цифрова система дисплеїв складається з 10,25-дюймового інформаційного дисплея та 10,7-дюймового дисплея керування. Завдяки послідовному використанню цифрових технологій кількість кнопок і регуляторів у кабіні значно зменшилася.

Нове покоління двигунів, 7-ступінчаста коробка передач у стандартній комплектації

Як і двигун BMW M135 xDrive, усі інші двигуни, доступні для нового BMW 1 Series, є частиною останнього покоління модульних двигунів від BMW Group. Трициліндровий бензиновий двигун нового BMW 120 і чотирициліндровий дизельний двигун нового BMW 120d поєднуються із 48-вольтовою м’якою гібридною технологією, яка підвищує як їх ефективність, так і їх спонтанну подачу енергії. Усі силові агрегати передають свою потужність на 7-ступінчасту коробку передач Steptronic з подвійним зчепленням у стандартній комплектації.

BMW M135 xDrive

З максимальною вихідною потужністю 125 кВт/170 к.с. система приводу нового BMW 120 розганяється від 0 до 100 км/год за 7,8 секунди. Новий BMW 120d генерує потужність 120 кВт/163 к.с. і розганяється від 0 до 100 км/год за 7,9 секунди. BMW 118d, також оснащений чотирициліндровим дизельним двигуном, забезпечує 110 кВт/150 к.с. і розгін за 8,3 секунди.

BMW M135 xDrive

Покращена жорсткість кузова та подальший розвиток шасі

Маневреність, точність рульового управління та динаміка проходження поворотів нового BMW 1 Series покращуються завдяки підвищеній жорсткості конструкції кузова та шасі. Удосконалена технологія шасі включає оптимізовану кінематику, кріплення стабілізатора поперечної стійкості з високим попереднім навантаженням і нову технологію амортизаторів. Розвал передніх коліс збільшено на 20 %, що забезпечує особливо стабільну курсову стійкість та оптимізований зворотній зв’язок із рульовим керуванням.

BMW M135 xDrive

На додаток до безпосередньо керованої системи обмеження пробуксовки коліс, новий BMW 1 Series також має інтегровану гальмівну систему та 17-дюймові легкосплавні диски (BMW M135 xDrive: 18-дюймові) у стандартній комплектації. Опціональний M Sport Package включає адаптивне шасі M Chassis, яке занижує автомобіль на 8 міліметрів, спортивне рульове управління та 18-дюймові легкосплавні колісні диски. До 19-дюймових легкосплавних дисків і спортивної гальмівної системи M також доступні в якості додаткового обладнання.

Найсучасніші системи для автоматизованого водіння та паркування

Новий BMW 1 Series пропонує значно розширений асортимент систем автоматизованого водіння та паркування в якості стандартного або опціонального обладнання. До стандартної комплектації входять асистент водіння з функціями попередження фронтального зіткнення, попередження про з’їзд зі смуги руху, попередження про виїзд зі смуги руху та розпізнавання дорожніх знаків, а також асистент паркування з функцією допомоги при русі заднім ходом.

Серед додаткових опцій — асистент рульового керування та контролю смуги руху, асистент автоматичного обмеження швидкості та система прокладання маршруту при використанні активного круїз-контролю з функцією Stop & Go. Асистент паркування Professional також доступний для нового BMW 120 і нового BMW 120d, що дозволяє керувати паркуванням і маневруванням за допомогою смартфона.