Daimler Buses виконав рекордне замовлення з Португалії

Daimler Buses виконав рекордне замовлення з Португалії

Daimler Buses поставив 864 автобуси в Столичний регіон Лісабона (AML), що оточує столицю Португалії.

Одне з найбільших замовлень

Компанія Daimler Buses успішно завершила одне з найбільших замовлень у своїй історії та один із наймасштабніших тендерів у Європі у 2021 та 2022 роках.

864 автобуси Mercedes-Benz тепер здійснюють міські та міжміські перевезення в регіоні AML (Área Metropolitana de Lisboa) навколо португальської столиці Лісабона. Постачання почалося у 2021 році зі 111 транспортних засобів і були завершені в кінці грудня 2022 року.

Низькопідлоговий автобус Conecto та міжміський автобус Intouro

Замовлення з Португалії складається зі 633 низькопідлогових автобусів Mercedes-Benz Conecto, 157 міжміських автобусів Mercedes-Benz Intouro, 50 компактних низькопідлогових автобусів Mercedes-Benz Citaro K і чотирьох автобусних шасі Mercedes-Benz OC 500. Також частиною замовлення є 20 мікроавтобусів на базі Mercedes-Benz Sprinter.

864 автобуси для півдесятка транспортних компаній

Daimler Buses поставить 864 автобуси транспортним компаніям Alsa Todi (154 одиниці) і Barraqueiro Transportes (710 автобусів) як лідерам консорціуму. Alsa та Barraqueiro — найбільші автобусні компанії на піренейському півострові. Daimler Buses завжди був дуже добре представлений у їхніх автопарках, кожен із яких налічує кілька тисяч транспортних засобів.

Регіон AML (Área Metropolitana de Lisboa) складається зі столиці Португалії та ще 18 районів у прилеглому регіоні. Тут проживає майже третина населення Португалії, що становить майже три мільйони осіб. Це також економічно найсильніший регіон країни.

Тендер включає автобуси для всіх районів і міст регіону AML, окрім столиці Лісабона, міст Баррейру та Кашкайш на узбережжі Атлантичного океану. Автобуси «Мерседес-Бенц» одним махом значно омолодять автопарк регіону.

Безпечне, економічне та комфортне обладнання

Нові автобуси із зіркою є безпечними та комфортними, з сучасним обладнанням, починаючи від системи активного гальмування Preventive Brake Assist, контролю тиску в шинах (TPM) і систем кондиціонування повітря до USB-портів для підключення пасажирських пристроїв. 

Трансмісія Conecto, Intouro і Citaro K складається з економного двигуна Mercedes-Benz OM 936 потужністю 220 кВт (299 к.с.) з низьким рівнем викидів і автоматичної коробки передач Voith Diwa 6 з гідротрансформатором. 

Завдяки сучасному модулю рекуперації енергії автобуси є надзвичайно економічними та екологічно чистими.