Дарунок від Дортмунда: п'ять нових автобусів для Житомира

Дарунок від Дортмунда: п'ять нових автобусів для Житомира

Житомир отримав щедрий подарунок від свого німецького міста-партнера Дортмунда. П’ять сучасних автобусів марки MAN прибули до Житомира, готові обслуговувати потреби містян у громадському транспорті. 

Автобуси мають довжину 12 метрів, низькопідлогові, комфортні та безпечні. Вони також обладнані пандусами та спеціальними місцями для маломобільних груп населення. Автобуси випущені у 2009 році та перебувають у хорошому стані.

Фото: Житомирська міська рада

Заступник міського голови Житомира Олександр Шевчук повідомив, що нові автобуси будуть закріплені за конкретними маршрутами після завершення процесу реєстрації, який займе близько двох тижнів. Він також зазначив, що досвід попередніх передач з Дортмунда показує, що підготовка автобусів до експлуатації, включаючи оформлення документів, реєстрацію, складання розкладу руху та технічне обслуговування, займає близько місяця.

Фото: Житомирська міська рада

Відомо, що Житомир та Дортмунд стали містами-партнерами у лютому 2023 року, про що Житомирський міський голова Сергій Сухомлин та лорд-мер Дортмунда Томас Вестфаль підписали відповідну угоду.

Фото: Житомирська міська рада

Угода про солідарне партнерство передбачає співпрацю у сфері інноваційних технологій, кібербезпеки, підтримки молоді, організації у Дортмунді таборів відпочинку для дітей Житомира, співпраці між медичними клініками та університетами та інше.