Новинка від АЛЬФАТЕКС: автокран АТ АК-18

Новинка від АЛЬФАТЕКС: автокран АТ АК-18

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС відвантажив автокран АТ АК-18 на шасі DAYUN CGC1210 до Черкаської області.

Основні характеристики

АТ АК-18 оснащений телескопічною п’ятисекційною стрілою, що забезпечує вантажопідйомність до 18 тонн та максимальну висоту підйому до 36,6 метра. 

Автокран АТ АК-18
Автокран АТ АК-18

З 360-градусним обертанням кранової установки та швидкістю обертання 2,3 обороти у хвилину, цей автокран дозволяє здійснювати роботи з високою ефективністю та точністю.

Комфорт та безпека

Кабіна машиніста, яка оснащена круговим склінням, забезпечує відмінну видимість зони робіт та надійний контроль процесу. 

Система управління крановими операціями забезпечується стандартними приладами безпеки, що гарантує безпечну та ефективну експлуатацію.

Базовий автомобіль

Автомобіль DAYUN CGC1210 колісної формули 4х2 комплектований дизельним двигуном потужністю 300 к.с., механічною 9+1 коробкою передач FAST та іншими агрегатами відомих світових виробників Bosch, Wabco, ZF, що гарантує найкращі характеристики та надійність на дорозі.

Кабіна DAYUN CGC1210 безкапотна, суцільнометалева з додатковою теплоізоляцією надзвичайно комфортна.

Комплектація автомобіля: автоматичний кондиціонер, центральний замок з пультом дистанційного керування, пневмосидіння водія, електросклопідйомники, денні ходові вогні LED, вогнегасник порошковий, аптечка медична, автомобільний трос, набір інструментів тощо.