BYD поставила 246 електричних автобусів до Нідерландів — найбільше замовлення в Європі

BYD поставила 246 електричних автобусів до Нідерландів — найбільше замовлення в Європі

Китайський виробник електричних транспортних засобів BYD розпочав поставку до Нідерландів великої партії електробусів eBus. Замовник — Keolis Nederland BV — дочірня компанія світового постачальника громадського транспорту Keolis.

246 низькопідлогових автобусів BYD — це лише частина від замовлення на 259 транспортних одиниць. 13 грудня вони вже приступили до роботи на маршрутах Нідерландів. Решту планують увести в експлуатацію навесні 2021 року.

BYD eBus та зарядний пристрій пантограф в Нідерландах  © BYD Company Ltd

Попри пандемію COVID,  BYD вдалося вчасно забезпечити виробництво всієї партії, шляхом ефективного виробничого процесу на різних майданчиках, в тому числі на підприємстві BYD eBus  в Угорщині.

За підрахунками оператора Keolis новий повністю електричний парк автобусів зменшить викид парникових газів CO2 на 15 755 тонн.

Парк автобусів Keolis включає 12-метрові та 13-метрові моделі eBus від BYD.  У 13-метровій моделі примінили новий модернізований акумулятор, що забезпечує збільшену дальність ходу, якої вистачить на міжміські перевезення. Проте більша частина замовлення (206 одиниць)  — це 12 метрові моделі. 

В усіх моделях є можливість зарядки за допомогою пантографа. В салоні 13-метрові моделі оснащені сидіннями зі зручним управлінням, включаючи світло для читання, тримач телефону, зарядка USB та інше.

Не забули й про безпеку та комфорт водіїв. Автобус оснащено камерами 360-градусного огляду, сидінням водія, яке здатне запам’ятовувати положення для кількох водіїв, що дозволяє швидко його налаштовувати.