НГУ «озброїлася» новою технікою

НГУ «озброїлася» новою технікою

Відбулося урочисте вручення військовослужбовцям Національної гвардії України ключів від 62 спеціалізованих автомобілів. 

З них 58 спеціалізованих мікроавтобусів на шасі автомобіля «Ford Transit» для виконання завдань з охорони громадського порядку та 4 спеціалізовані автомобілі на базі шасі МАЗ-6317, що призначені для забезпечення виконання завдань групою оперативних чергових та черговою зміною командних пунктів за межами пункту постійної дислокації. Ці машини виготовлені на замовлення Національної гвардії, з урахуванням сучасного досвіду несення служби. 

© Міністерство внутрішніх справ України

Техніку розподілили між областями. Найбільше мікроавтобусів отримають столичні нацгвардійці — 18 машин. Решта надійде у розпорядження гвардійців з Одеської (16 одиниць), Львівської (10 одиниць) Харківської та Дніпропетровської областей (по 7 одиниць).

© Міністерство внутрішніх справ України

Щоденно на службу з охорони громадського порядку виходять 2100 чоловік особового складу НГУ. Також гвардійці виконують завдання в зоні ООС, охороняють важливі державні об’єкти, виконують завдання із забезпечення конвоювання, ліквідують надзвичайні ситуації, забезпечують безпеку та правопорядок на масових заходах та виконання карантинних заходів.

© Міністерство внутрішніх справ України