На європейський ринок виходить електричний Fiat E-Ducato

На європейський ринок виходить електричний Fiat E-Ducato

Через рік після презентації концептуального фургона Fiat Ducato Electric на європейський ринок виходить його серійний побратим — під брендом E-Ducato.

Дата презентації серійного електричного фургона Fiat E-Ducato пройшла на Всесвітній день навколишнього середовища, що дуже навіть символічно, зазначає Автоцентр.

E-Ducato доступний в тих же варіантах кузова і з тим же об’ємом, що і дизельний побратим. Так, місткість вантажного відсіку фургона складає від 10 до 17 кубометрів. А показник вантажопідйомності у машини і зовсім один з кращих на ринку — 1950 кг.

Електрофургон може оснащуватися батареєю різної ємності, в залежності від потреб перевізника. Тому запас ходу в міському режимі може варіюватися від 200 до 360 км. Машину приводить в рух електромотор потужністю 90 кВт і максимальним обертовим моментом 280 Нм. Максимальна швидкість автомобіля обмежена 100 км/год.

Крім того, що E-Ducato є 100-процентним електромобілем з ексклюзивним набором функцій для різного типу клієнтів: наприклад, великі підприємства можуть скористатися спеціальною системою управління парком.

Ще в лютому 2020 року Fiat Professional протягом декількох днів провів навчання для 124 дилерів з основних ринків збуту. Потім ситуація з пандемією коронавірусу внесла корективи і тренінг продовжився вже віртуально. Всього курси навчання пройшли сотні дилерів: 310 з Німеччини, 120 з Польщі, а також 210 з країн, що не входять в ЄС.

І вже протягом найближчих місяців на основних європейських ринках почнуть приймати замовлення на електричний фургон Fiat E-Ducato.