Автопарк Полтави поповниться дев’ятьма новими автобусами Ataman

Автопарк Полтави поповниться дев’ятьма новими автобусами Ataman

10 червня КП «Полтаваелектроавтотранс» уклало договір на поставку дев’яти нових автобусів за 19,9 млн грн. Замовлення отримало полтавське ТОВ «ВП Автоснаб». Повідомляє «Полтавщина» з посиланням на портал ProZorro.

Тендер на автобуси для перевезення 10 і більше осіб КП «ПЕАТ» оголосив наприкінці березня. За тиждень після публікації закупівлі ТОВ «ТД «Еталон Авто» поскаржилося на дискримінаційні умови та вказало, що вказаним у тендерній документації параметрами відповідає лише один автобус одного виробника — Ataman А092H6. Саме такі машини Полтава придбала восени минулого року.

Компанія ж хотіла, аби вона могла взяти участь у торгах із пропозицією продати автобуси Еталон А08128. Змінити технічні умови «ПЕАТ» відмовився, пояснивши, що автобуси призначені для околиць, а тому для закупівлі важливі невеликий радіус повороту та наявність антипробуксовочної системи. Хоча «Еталон» і попереджав, що у разі відмови поскаржиться до Антимонопольного комітету, проте робити цього не став.

20 травня був проведений аукціон, де свої ціни виставили три компанії. Усі троє запропонували для поставки одну модель автобусів — Ataman А092H6. Оскільки найменшу ціну виставило «ВП Автоснаб», 10 червня із ним уклали договір.

Та сама компанія поставила й 11 таких же автобусів, які на початку цього року випустили на маршрути. 

Згідно з договором, гарантійний термін кожного автобусу складає 100 тисяч кілометрів або 1 рік — в залежності від того, що настане раніше.