Розпочато виробництво електромобілів Audi Q4 e-tron

Розпочато виробництво електромобілів Audi Q4 e-tron

Компанія Audi оголосила про початок виробництва електричного позашляховика Q4 e-tron на своєму заводі у Цвікау (Німеччина).

Концепт електромобіля Audi Q4 e-tron був представлений на Женевському автосалоні у 2019 році, і незабаром німецький автовиробник оголосив про плани запустити автомобіль у виробництво. Спочатку планувалося, що випуск Q4 e-tron почнеться у 2020 році, але пізніше початок виробництва було відкладено на 2021 рік.

Audi Q4 e-tron © Audi AG

В основі Audi Q4 e-tron лежить модульна платформа MEB, створена Volkswagen для нових електричних автомобілів підконтрольних концерну брендів. Довжина кросовера складе 4590 мм, а розмір колісної бази дорівнюватиме 2760 міліметрів.

© Audi AG

Імовірно, Audi Q4 e-tron укомплектують двома електромоторами — по одному на кожних з осей, які в сумі розвиватимуть 306 кінських сил. Без підзарядки кросовер зможе проїхати близько 450 кілометрів.

За словами самого виробника, це перший електричний позашляховик, що збирається Audi в Німеччині. Він побудований на платформі Volkswagen MEB, яка обрана і для інших моделей концерну. Зокрема, для електричного позашляховика VW ID.4, який теж уже освоєно у виробництві.

© Audi AG

Компанія опублікувала фотографії виробничої лінії, зазначивши, що випуском Q4 e-tron зайнято 1400 співробітників складального конвеєра.

© Audi AG

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


© Audi AG

До європейських дилерів новий кросовер Audi Q4 e-tron надійде вже у квітні нинішнього року. А до 2025 року компанія Audi планує запропонувати покупцям понад 20 повністю електричних моделей.