ДСНС отримала нову мобільну лабораторію радіаційного та хімічного контролю

ДСНС отримала нову мобільну лабораторію радіаційного та хімічного контролю

30 березня у м. Маріуполь, відбулася церемонія з вручення сучасної ДСНС України мобільної лабораторії радіаційного та хімічного контролю виробництва ValidusSpecialAuto. 

У заході взяли участь Координатор проєктів ОБСЄ в Україні OSCE Project Co-ordinator in Ukraine, який передав ДСНС України лабораторію. 

Лабораторія обладнана сучасними приладами для оперативного аналізу ситуації, проведення польової радіаційної розвідки та моніторингу, засобами для відбору проб та ідентифікації невідомих речовин. Вона також оснащена засобами індивідуального захисту персоналу, зокрема захисними костюмами, дихальними апаратами та засобами для ліквідації витоків хімічних речовин.

Обладнання було надано в рамках проекту «Посилення спроможності України щодо реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з небезпечними хімічними речовинами», що реалізується OSCE Project Co-ordinator in Ukraine  за фінансової підтримки USAID – US Agency for International Development в ОБСЄ та Federal Ministry of Foreign Affairs (Germany) у взаємодії з МВС України та ДСНС України.