АЛЬФАТЕКС показав нову комунальну спецтехніку на шасі DAYUN

АЛЬФАТЕКС показав нову комунальну спецтехніку на шасі DAYUN

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС відзвітував про поставку двох аварійних майстерень до комунального підприємства міста Кременчука — «Кременчукводоканалу».

Дві одиниці спецтехніки — аварійна майстерня АТ-АD з пересувною гідродинамічною каналопромивною машиною та спеціальна аварійна майстерня розроблені на шасі DAYUN CGC1100 колісної формули 4х2.

Кузов-фургон майстерень — каркасного типу, конструкція стін, стель та дверей – клеєна сандвіч-панель, та складається з двох відсіків. Каркас виготовлений зі сталевого листа товщиною 3 мм. Зовнішня обшивка виконана з оцинкованих листів товщиною 0,45 мм з полімерним покриттям.

© АЛЬФАТЕКС

Перший відсік призначений для перевезення ремонтної бригади. Другий відсік (технологічний), призначений для проведення робіт та перевезення технологічного устаткування.

Між внутрішньою та зовнішньою обшивками кузов-фургона та першим і другим відсіками щільно-встановлена шумотеплоізоляція товщиною 40 мм. Також обладнана система освітлення (два плафони освітлення в кожному із відсіків). Електричне освітлення має окремі вимикачі, розташовані на стійці вхідних дверей до кожного із відсіків.

© АЛЬФАТЕКС

Двері оснащені обмежувачами відкриття, замковим пристроєм та поручнями. Відсік обладнаний сигнальним пристроєм типу «кузов-кабіна», який забезпечує сигнальний звуковий зв’язок між кузовом-фургоном та кабіною автомобіля.

© АЛЬФАТЕКС

Сидіння – рундуки з підголівниками комплектовані однопасовими ременями безпеки. Кількість місць для сидіння – 4 шт.

© АЛЬФАТЕКС

Для обігріву пасажирського відсіку встановлений автономний дизельний обігрівач, потужністю 2 кВт.

Внутрішня обшивка технологічного відсіку виконана з оцинкованої сталі з полімерним покриттям. Передбачений і антикорозійний захист кузов-фургону автомобіля.

В технологічному відсіку встановлений сталевий верстак, який надійно закріплений до полу фургона.

© АЛЬФАТЕКС

Аварійна майстерня комплектована гідравлічною маслостанцією та пересувною гідродинамічною каналопромивною машиною.

В комплектації спеціальної аварійної майстерні наявне різноманітне обладнання, таке як:

  • гідравлічна маслостанція;
  • переносна бензинова електростанція;
  • зварювальний інвертор;
  • бензинова мотопомпа;
  • перфоратор;
  • та інше.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Автомобіль спеціалізований – аварійна майстерня АТ-АD з пересувною гідродинамічною каналопромивною машиною буде виконувати задачі з промивки труб каналізації від жирових відкладень, мулового осаду, прочищення труб від піску, цементу, будівельного сміття, відходів виробничої діяльності, прочищення зливової каналізації від коренів, листя, гілок дерев і побутових відходів.