Патентний малюнок нового електричного седана Audi потрапив у мережу

Патентний малюнок нового електричного седана Audi потрапив у мережу

Минулого тижня Audi підтвердила, що електрична версія її повнорозмірного розкішного седана A8 буде тісно пов’язана з дизайном концепту Grandsphere, величезного, низько посадженого автомобіля.

Деталі автомобіля, які можна розгледіти

Дизайн був зареєстрований Audi в Бюро патентів і торгових марок США та опублікований 10 січня. Він описаний як «орнаментальний дизайн для транспортного засобу, іграшкового транспортного засобу та іншої репліки» й зображує седан, схожий за дизайном на концепт Audi Grandsphere 2021 року. З огляду на те, що Audi нещодавно підтвердила, що A8 E-Tron з’явиться протягом наступних кількох років, це може бути нашим першим поглядом на його дизайн.

Ми можемо розповісти кілька деталей про автомобіль, зображений у патенті, починаючи із заповненої решітки радіатора, яка майже напевно вказує на те, що це електромобіль. У даху є вирізи для задніх підйомних дверей, тож це, швидше за все, майже серійний дизайн, а замість дзеркал — невеликі капсули. Це може вказувати на те, що A8 E-Tron використовує камери замість звичайних бічних дзеркал, що зменшує опір, але збільшує складність і вартість.

Минулого тижня дизайнер Audi Марк Ліхте підтвердив, що A8 E-Tron стане одним із більш ніж 20 електромобілів Audi, які з’являться до 2026 року. Про його механічну складову відомо небагато, хоча Carscoops вказує, що він буде використовувати платформу PPE, розроблену Audi спільно з Porsche. Очікується, що A8 E-Tron буде оснащений 800-вольтовою трансмісією і батареєю ємністю 120 кВт·год, а його розгін від 0 до 100 км/год може зрівнятися з оцінкою концепту Grandsphere за чотири секунди.

Це далеко від продуктивності, яку пропонують Tesla Model S Plaid або Mercedes-AMG EQS, але найбільший седан Audi ніколи не ставив продуктивність на перше місце. Іноді швидкість і комфорт краще тримати окремо, навіть якщо Audi довела, що може без проблем їх поєднувати.