Daimler Truck презентував найаеродинамічнішу супервантажівку Freightliner

Daimler Truck презентував найаеродинамічнішу супервантажівку Freightliner

Концептуальний автомобіль був розроблений в рамках програми SuperTruck, що співфінансується Міністерством енергетики США, яка спрямована на скорочення викидів в автомобільному вантажному транспорті. 

Daimler Truck North America (DTNA), дочірня компанія Daimler Truck, в Лас-Вегасі представила концепт вантажівки Freightliner SuperTruck II.

Спираючись на успіх SuperTruck I, який був показаний DTNA ще у 2015 році, SuperTruck II перевершив очікування в аеродинаміці, шинах, трансмісії та енергоменеджменті, одночасно подвоївши ефективність вантажних перевезень базового автомобіля з моменту запуску програми SuperTruck.

Найбільш аеродинамічний вантажний автомобіль Freightliner, який коли-небудь створювався

Інженери Freightliner змогли досягти значних успіхів в області аеродинаміки та знизити аеродинамічний опір SuperTruck II більш ніж на 12% в порівнянні з SuperTruck I. Замість того, щоб радикально змінювати конструкцію вантажівки, метою проектування SuperTruck II було переосмислення існуючої форми моделі Cascadia для максимізації аеродинамічної ефективності.

Оновлений капот, бампер і обтічник шасі добре поєднуються з існуючою конструкцією кабіни й тепер дозволяють повітрю безперешкодно циркулювати навколо вантажівки. Решітка радіатора, повітрозабірники та двері були перероблені таким чином, щоб зробити їх максимально плавними та чистими.

Активні бічні подовжувачі та система спойлерів на даху зменшують зазор між причепом та кузовом на 4 дюйми на високих швидкостях, а вдосконалений аеродинамічний контроль висоти опускає вантажівку на кілька сантиметрів над землею для додаткового поліпшення аеродинаміки.

Завдяки видаленню зовнішніх дзеркал та інтеграції бездзеркальної системи камер аеродинамічний опір SuperTruck II значно зменшився.

Прагнення до інновацій

SuperTruck II оснащений найефективнішою силовою установкою, яку Freightliner коли-небудь інтегрував у вантажівку. Силовий агрегат дозволяє знизити витрату пального на 5,7% порівняно з SuperTruck I, забезпечуючи зниження швидкості та більшу економію пального завдяки зменшенню лобового опору на підвищених обертах.

Інноваційна 48-вольтова електрична система з літій-іонними батареями дозволяє знизити витрату пального та підвищити комфорт водія, наприклад, завдяки новій електричній системі кондиціонування повітря, яка споживає на 50% менше енергії, ніж SuperTruck I, і продовжує безперебійно працювати, навіть коли двигун вимкнений.

Нові спеціально розроблені шини не лише зменшують енергоспоживання автомобіля, але й скорочують час простою на технічному обслуговуванні завдяки мінімізації зносу. Шини відіграють вирішальну роль у досягненні цілей ефективності, знижуючи тертя на дорозі, тому для підтримання швидкості вантажівки потрібно менше палива.